Gamrot dostał potężny bonus od UFC. "Dajcie mi następnego!"

- To mój wielki sukces! Trenuję całe życie, gonię swoje marzenia. Nie przyszedłem tu tylko robić walki i zgarniać kasę - powiedział po walce Mateusz Gamrot, choć nie ma co ukrywać, że Polak otrzymał od UFC spory zastrzyk gotówki.

Mateusz Gamrot po zaledwie 65 sekundach pokonał Jeremy'ego Stephensa na gali UFC w Las Vegas. Polak odkąd przyszedł do UFC jest gwarantem dobrego widowiska. Za walkę z Jeremym Stephensem otrzymał bonus od federacji w postaci 50 tysięcy dolarów. To jego trzecia taka nagroda z rzędu, a po gali UFC Vegas 31 nagrodzono w ten sposób jeszcze pięciu innych zawodników. 

Zobacz wideo "Jan Błachowicz jest dużym kłopotem dla UFC. Ale ta walka to strzał w dziesiątkę"

Mateusz Gamrot otrzymał dużo gotówki od UFC. "Chcę zostać mistrzem. Dajcie mi następnego"

Mateusz Gamrot został pierwszym podwójnym mistrzem KSW, a teraz marzy o sukcesie w UFC. - Całe życie ciężko trenuję i ścigam marzenia. Chcę zostać mistrzem. Dajcie mi następnego rywala. Krok po kroku. W dywizji lekkiej jest wielu twardych gości, ale jestem gotowy na każdego z TOP 15. Naprawdę - mówił świeżo po wygranej.

KSW 47. Szymon Kołecki pokonał Mariusza PudzianowskiegoSzymon Kołecki zdemolował Akopa Szostaka na KSW 62! Walka trwała tylko 45 sekund! [WIDEO]

- Przez cały Fight Week mogę być opanowany, pogodny, lecz gdy nadejdzie sobotnia noc, do oktagonu wejdzie ten sam wściekły pies, którego znacie – mówił przed walką z Mateuszem Gamrotem jego rywal, Jeremy Stephens. Amerykanin odgrażał się w wywiadach że wie, jak poradzić sobie z Polakiem, ale sam nie miał dobrej passy – przegrał ostatnie pięć walk. W starciu z Gamrotem musiał się poddać. 30-latek złapał rywala za nogę i obalił go, a ten już nie wstał, bo Gamrot wygiął mu rękę tak, że Amerykanin musiał odklepać, przez co przegrał szóstą z rzędu walkę.

Kilka tygodni temu Gamrot efektownie znokautował Scotta Holtzmana i była to jego pierwsza wygrana w amerykańskiej federacji. Wcześniej po kontrowersyjnym werdykcie przegrał z Guramem Kutateladze. 

Więcej o: