Szymon Kołecki zdemolował Akopa Szostaka na KSW 62! Walka trwała tylko 45 sekund! [WIDEO]

Sensacji nie było! Szymon Kołecki (10-1) błyskawicznie pokonał Akopa Szostaka (4-4, 1 N/C) w walce wieczoru gali KSW 62, która odbyła się w Warszawie. Do zwycięstwa nie potrzebował nawet minuty.

To był czwarty pojedynek Szymona Kołeckiego w barwach KSW. Złoty medalista olimpijski z Pekinu odpowiednio Mariusza Pudzianowskiego, Damiana Janikowskiego i Martina Zawadę. Akop Szostak z kolei stoczył w KSW dwie walki. Pojedynek, w którym jego przeciwnikiem był Jamie Sloane został uznany za nieodbyty. Wszystko za sprawą faktu, że 32-latek trafił Anglika palcem w oko, w wyniku czego ten nie mógł kontynuować walki. W drugim starciu lepszy od Szostaka okazał się Erko Jun.

Zobacz wideo Janikowski: Najbardziej boli mnie przegrana z Szymonem Kołeckim

Walka wieczoru na gali KSW 62 zapowiadała się interesująco, ponieważ obaj zawodnicy nie pałają do siebie sympatią. Ich konflikt trwa od kilku lat, ale dopiero teraz został rozwiązany w oktagonie.

Kołecki był zdecydowanym faworytem tego starcia i błyskawicznie to potwierdził. Do znokautowania Szostaka potrzebował zaledwie 47 sekund. Wprawdzie najpierw to rywal popisał się celnym ciosem, to w kolejnych sekundach dominował Kołecki, który rozbił rywala potężnymi ciosami. Po efektownym prawym podbródkowym Szostak padł na matę i było po walce.

Dla Kołeckiego to dziesiąte zwycięstwo w MMA. Były sztangista ma też na koncie jedną porażkę. Szostak po tej walce legitymuje się bilansem 4-4.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.