Dramatyczna kontuzja na KSW 62! Borkowski aż tupał z bólu [WIDEO]

Gala studyjna KSW 62 w Warszawie rozpoczęła się od koszmarnej kontuzji Borysa Borkowskiego. Po efektownym rzucie w stylu judo Marcina Krakowiaka Borkowski tak niefortunnie asekurował się ręką, że prawdopodobnie ją złamał.

Debiutujący w KSW Borys Borkowski wskoczył do obsady gali w ostatniej chwili. Pierwotnie z Marcinem Krakowiakiem miał walczyć Tomasz Jakubiec, ale doznał... złamania ręki i musiał się wycofać z tego pojedynku.

Zobacz wideo Janikowski: Najbardziej boli mnie przegrana z Szymonem Kołeckim

W jego miejsce szansę debiutu otrzymał Borkowski, ale nie będzie tego dobrze wspominał. Wszystko za sprawą tego, jak zakończył się ten pojedynek. Już w pierwszej rundzie Krakowiak efektownie obalił swojego przeciwnika, a ten tak nieszczęśliwie upadł na rękę, że prawdopodobnie ją złamał lub bardzo boleśnie zwichnął. Ból był na tyle silny, że leżący na macie zawodnik aż tupał nogami. Pojedynek błyskawicznie został przerwany, a Borkowskiemu musiała zostać udzielona pomoc medyczna.

"Wyjdzie wściekły pies, którego znacie". Gdzie i kiedy oglądać walkę Gamrota w UFC?

Na gali KSW 62 walką wieczoru będzie starcie Szymona Kołeckiego z Akopem Szostakiem. Zapowiada się ona interesująco, ponieważ obaj zawodnicy nie pałają do siebie sympatią. Ich konflikt trwa od kilku lat, ale dopiero teraz zostanie rozwiązany w oktagonie. Trudno jednak nie odnieść wrażenia, że wynik tej walki jest już znany przed pierwszym gongiem. Kołecki jest zdecydowanym faworytem tego starcia.

Więcej o: