"Wyjdzie wściekły pies, którego znacie". Gdzie i kiedy oglądać walkę Gamrota w UFC? [TRANSMISJA]

- Przez cały Fight Week mogę być opanowany, pogodny, lecz gdy nadejdzie sobotnia noc, do oktagonu wejdzie ten sam wściekły pies, którego znacie - powiedział Jeremy Stephens (28-18, 15-17 UFC) przed walką z Mateuszem Gamrotem (18-1, 1-1 UFC).

W nocy z soboty na niedzielę (17-18 lipca) odbędzie się gala UFC w Las Vegas, w trakcie której do oktagonu wejdzie m.in. Mateusz Gamrot. Karta główna gali rozpocznie się o godzinie 4:00 nad ranem czasu polskiego, a walka Gamrota z Jeremym Stephensem powinna rozpocząć się ok. godz. 5:00 czasu polskiego. W walce wieczoru Islam Makhachev (19-1, 3 KO) zmierzy się z Thiago Moisesem.

Zobacz wideo Jurkowski mówi: wystarczy. Szef KSW: Znajdę jeszcze ciekawy pomysł na jego pożegnanie

Stephens ma plan na Mateusza Gamrota. "Wiem, jak ich potraktować. Wyjdzie ten sam wściekły pies, którego znacie"

Przed rozpoczęciem wydarzenia Stephensen przyznał, że wraz z trenerem przewidział taktykę swojego przeciwnika na tę walkę, co pomoże mu sprawnie rozprawić się z Gamrotem. - Wiemy, co Gamrot będzie chciał zrobić, zanurkować po kostkę i się na mnie położyć. Gdy trafiają mi się tacy przeciwnicy… wiem, jak ich odpowiednio potraktować - powiedział Amerykanin w rozmowie z "TVP Sport". 

KSW 58Szymon Kołecki vs. Akop Szostak. Gdzie i o której obejrzeć galę KSW 62? [STREAM ONLINE]

Jeremy Stephens opowiedział również o swoim problemie z alkoholem. Amerykanin pozostaje trzeźwy od ośmiu miesięcy, co jak sam przyznał, pomogło mu w utrzymaniu dobrej formy. Spokój jaki okazuje przed walką nie powinien jednak nikogo mylić, o czym kontynuował w wywiadzie. - Stary, przecież wiesz z kim rozmawiasz! Rozbijanie nosów jest moim sposobem na życie od kilkunastu lat. Oczyściłem umysł, jestem spokojniejszy, ale wierz mi – wciąż wiem, jak rozpętać piekło. Przez cały Fight Week mogę być opanowany, pogodny, lecz gdy nadejdzie sobotnia noc, do oktagonu wejdzie ten sam wściekły pies, którego znacie. Nie muszę żyć w wiecznym gniewie, żeby być agresywnym zawodnikiem w trakcie walki - oznajmił.

Wrażenia na przeciwniku Gamrota nie robią ostatnie wyniki Polaka. Gamrot został pierwszym podwójnym mistrzem KSW, a teraz marzy o sukcesie w UFC. Kilka tygodni temu efektownie znokautował Scotta Holtzmana i była to jego pierwsza wygrana w amerykańskiej federacji. Wcześniej po kontrowersyjnym werdykcie przegrał z Guramem Kutateladze. 

Mateusz Gamrot na UFC Vegas 31. Gdzie obejrzeć galę? Transmisja TV, stream online

Najbliższa gala UFC w Las Vegas odbędzie się w nocy z soboty na niedzielę. Wydarzenie będzie transmitowane na antenie Polsatu Sport oraz w serwisie Ipla.tv. Początek gali zaplanowano na godzinę 4:00 nad ranem czasu polskiego. Walka Mateusza Gamrota z Jeremym Stephensem powinna się odbyć około godz. 5:00.

Więcej o: