Szymon Kołecki vs. Akop Szostak. Gdzie i o której obejrzeć galę KSW 62? [STREAM ONLINE]

Już niebawem rozpocznie się gala KSW 62! W walce wieczoru zmierzą się Szymon Kołecki i Akop Szostak, jednak nie jest to jedyny interesujący pojedynek tego wieczoru. Gdzie i o której obejrzeć wydarzenie? Transmisja TV, stream online

To będzie czwarty pojedynek Szymona Kołeckiego w barwach KSW. Złoty medalista olimpijski z Pekinu odpowiednio Mariusza Pudzianowskiego, Damiana Janikowskiego i Martina Zawadę. Akop Szostak z kolei stoczył w KSW dwie walki. Pojedynek, w którym jego przeciwnikiem był Jamie Sloane został uznany za nieodbyty. Wszystko za sprawą faktu, że 32-latek trafił Anglika palcem w oko, w wyniku czego ten nie mógł kontynuować walki. W drugim starciu lepszy od Szostaka okazał się Erko Jun.

Zobacz wideo Jurkowski mówi: wystarczy. Szef KSW: Znajdę jeszcze ciekawy pomysł na jego pożegnanie

Szymon Kołecki i Akop Szostak w walce wieczoru KSW 62. Wyjaśnią wszystkie problemy z przeszłości?

Walka wieczoru na gali KSW 62 zapowiada się interesująco, ponieważ obaj zawodnicy nie pałają do siebie sympatią. . Ich konflikt trwa od kilku lat, ale dopiero 17 lipca zostanie rozwiązany w oktagonie. Trudno jednak nie odnieść wrażenia, że wynik tej walki jest już znany przed pierwszym gongiem. Kołecki jest zdecydowanym faworytem tego starcia.

Na najbliższym wydarzeniu nie zabraknie również debiutów. Jednym z nich jest walka Tomasza Sarary, który przez ponad 10 lat z sukcesami rywalizował w ringach kickbokserskich. Polak ma na koncie między innymi tytuły amatorskiego i zawodowego mistrza Polski w różnych formułach oraz pasy mistrzowskie organizacji FEN, DSF i Celtic Gladiator.

Karta walk KSW 62. Jak wyglądają pary najbliższego wydarzenia?

Walka wieczoru:

Karta główna:

  • 120,2 kg: Tomasz Sarara (MMA 0-0-0) vs Vladimir Tok (MMA 0-1-0)
  • 83,9 kg: Marcin Krakowiak (MMA 10-3-0) vs Tomasz Jakubiec (MMA 10-3-0)
  • 77,1 kg: Andrzej Grzebyk (MMA 17-4-0) vs Marius Zaromskis (MMA 23-9-0)
  • 77,1 kg: Michał Michalski (MMA 9-4-0) vs Adrian Bartosiński (MMA 10-0-0)
  • 70,3 kg: Artur Sowiński (MMA 21-12-0) vs Sebastian Rajewski (MMA 10-6-0)
  • 61,2 kg: Paweł Polityło (MMA 6-2-0) vs Bruno Augusto dos Santos (MMA 9-2-0)
  • 61,2 kg: Lemmy Krusic (MMA 20-7-0) vs David Martinik (MMA 4-2-0) 

KSW 62. Gdzie oglądać?

Gala KSW 62 odbędzie się 17 lipca w studiu telewizyjnym w Warszawie. Początek wydarzenia zaplanowano na godzinę 20:00, a walka wieczoru ma się odbyć około godz 23:30. Transmisja będzie miała miejsce jedynie w internecie online na oficjalnym koncie Konfrontacji Sztuk Walki. Wydarzenie będzie można obejrzeć za pośrednictwem PPV. Cena dostępu do KSW 62 wynosi tyle, jak we wcześniejszych galach, czyli 40 złotych. Relacja na żywo odbędzie się w Sport.pl i aplikacji Sport.pl LIVE.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.