Wielka walka Kołeckiego! Gdzie i o której obejrzeć galę KSW 62? [STREAM ONLINE]

KSW 62 przygotowało dziewięć elektryzujących walk, w których z pewnością nie zabraknie emocji. Kolejne wydarzenie polskiej federacji odbędzie się w najbliższą sobotę. Gdzie i o której obejrzeć galę? Stream online

W sobotę kolejna gala KSW 62, w której do oktagonu wejdą m.in. Szymon Kołecki z Akopem Szostakiem. Obaj zawodnicy zmierzą się ze sobą w walce wieczoru. Ich konflikt trwa od kilku lat, ale dopiero 17 lipca zostanie rozwiązany w oktagonie. Trudno jednak nie odnieść wrażenia, że wynik tej walki jest już znany przed pierwszym gongiem. Kołecki jest zdecydowanym faworytem tego starcia.

Zobacz wideo Jurkowski mówi: wystarczy. Szef KSW: Znajdę jeszcze ciekawy pomysł na jego pożegnanie

Kołecki ma na koncie dziesięć walk i aż dziewięć wygranych. W KSW stoczył trzy pojedynki. Złoty medalista igrzysk olimpijskich w Pekinie w podnoszeniu ciężarów wypunktował Martina Zawadę, znokautował Damiana Janikowskiego i pokonał Mariusza Pudzianowskiego. Akop Szostak wraca do KSW po wygranej na gali EFM Show, gdzie pokonał przez nokaut w kulturystę Radosława Słodkiewicza. Fani KSW mieli okazję zobaczyć reprezentanta WCA Fight Team na galach KSW 49 i KSW 45. Podczas tego pierwszego wydarzenia lepszy okazał się Erko Jun, a debiutanckie starcie Szostaka w KSW zakończyło się wynikiem no contest.

Na najbliższym wydarzeniu nie zabraknie również debiutów. Jednym z nich jest walka Tomasza Sarary, który przez ponad 10 lat z sukcesami rywalizował w ringach kickbokserskich. Polak ma na koncie między innymi tytuły amatorskiego i zawodowego mistrza Polski w różnych formułach oraz pasy mistrzowskie organizacji FEN, DSF i Celtic Gladiator.

Karta walk KSW 62. Jak wyglądają pary najbliższej gali? [KARTA WALK] 

Walka wieczoru:

  • 93 kg/205 lb: Szymon Kołecki (9-1 , 8 KO) vs Akop Szostak (4-3, 3 KO)

Karta główna:

  • 120,2 kg: Tomasz Sarara (MMA 0-0-0) vs Vladimir Tok (MMA 0-1-0)
  • 83,9 kg: Marcin Krakowiak (MMA 10-3-0) vs Tomasz Jakubiec (MMA 10-3-0)
  • 77,1 kg: Andrzej Grzebyk (MMA 17-4-0) vs Marius Zaromskis (MMA 23-9-0)
  • 77,1 kg: Michał Michalski (MMA 9-4-0) vs Adrian Bartosiński (MMA 10-0-0)
  • 70,3 kg: Artur Sowiński (MMA 21-12-0) vs Sebastian Rajewski (MMA 10-6-0)
  • 61,2 kg: Paweł Polityło (MMA 6-2-0) vs Bruno Augusto dos Santos (MMA 9-2-0)
  • 61,2 kg: Lemmy Krusic (MMA 20-7-0) vs David Martinik (MMA 4-2-0)

KSW 62. Gdzie i o której oglądać najbliższą galę MMA? Transmisja TV, stream online

Transmisja gali KSW 62, która odbędzie się w sobotę 17 lipca o godz. 20:00, będzie miała miejsce jedynie w internecie online na oficjalnym koncie Konfrontacji Sztuk Walki. Wydarzenie będzie można obejrzeć za pośrednictwem PPV. Cena dostępu do KSW 62 wynosi tyle, jak we wcześniejszych galach, czyli 40 złotych. Relacja na żywo odbędzie się w Sport.pl i aplikacji Sport.pl LIVE

Więcej o:
Copyright © Agora SA