Conor McGregor zaczął wrzeszczeć: Jutro będziesz martwy! Zapłacisz za to życiem

- Zapłacisz za to życiem! Jutro będziesz martwy - wykrzykiwał Conor McGregor do Dustina Poiriera w trakcie ważenia przed obotnią galą UFC 264 w Las Vegas, na której ten pojedynek będzie walką wieczoru. Obaj zawodnicy zmierzą się już po raz trzeci.

Pierwszy pojedynek McGregora (22-5-0) z Poirierem (27-6-0) miał miejsce w 2014 roku, gdy w 1. rundzie przez nokaut zwyciężył Irlandczyk. Rewanż po ponad 6 latach, w styczniu 2021 roku, był już wielkim triumfem 32-letniego Amerykanina. Teraz, w nocy z 10 na 11 lipca czasu polskiego, obaj zawodnicy zmierzą się po raz trzeci, a ich starcie będzie walką wieczoru gali UFC 264 w Las Vegas. 

Zobacz wideo "Spojrzałem na twarz Jurasa i mówię: Boże, jaka to była ostra jatka" [Kulisy walki]

McGregor z Poirierem spotkali się już twarzą w twarz na tradycyjnym ważeniu przed galą. Emocji nie brakowało. - Za kilkadziesiąt godzin ten człowiek dowie się, że gdy nie szanujesz dobroci i uważasz ją za słabość, musisz za to zapłacić. Jutro sprawię, że ten gość za to zapłaci swoim życiem! Mówię serio - jutro będziesz martwy w oktagonie - powiedział Irlandczyk. 

Dustin Poirier odpowiedział McGregorowi w mediach społecznościowych. 

- Twój "trash talk" jest równie cienki, jak twoje obecne włosy. Do zobaczenia mistrzuniu - napisał Poirier na Twitterze.

- Twoja żona chciałaby zobaczyć włosy wokół mojego ku...a i jaj, bracie. Żeby zobaczyć, jak one wyglądają - odpisał McGregor.

Starcie McGregor - Poirier będzie walką wieczoru gali UFC 264, która odbędzie się w nocy z soboty na niedzielę czasu polskiego w Las Vegas. McGregor ma za ten pojedynek otrzymać około 10, a Poirier około 3 milionów dolarów.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.