Śledzi ją ponad 1,5 miliona ludzi, a teraz zawalczy w MMA. Lexy Chaplin zawodniczką High League

Lexy Chaplin (0-0), którą na Instagramie śledzi ponad półtora miliona osób, zadebiutuje w MMA! Influencerka znana z projektu "Team X" zawalczy na gali Hihg League, którą organizuje znany raper Malik Montana.

„Lexy" dopiero zadebiutuje w formule MMA. Wcześniej wielokrotnie udowodniała, że nie boi się wyzwań i jest ciągle głodna sukcesu. Po długich rozmowach i negocjacjach przyjęła ofertę walki. Chaplin dotychczas znana była przede wszystkim z projektów family-friendly, gdzie ukierunkowała swoją pozycję głównej kreatorki rzeczywistości internetowej. Wystąpiła między innymi w słynnym projekcie „Team X", a filmy z jej udziałem biły rekordy oglądalności. Nie ma żadnych wątpliwości, że starcie tej wojowniczki śledzić będą widzowie z całego kraju.

Zobacz wideo "Szykowałem się do ślubu i zostałem zatrzymany. Zrujnowano mi życie". 14 miesięcy koszmaru

Poczynania młodej celebrytki już teraz śledzą miliony fanów. W serwisie TikTok 22-latkę obserwują ponad dwa miliony widzów. Na Instagramie Chaplin regularnie ogląda ponad półtora miliona obserwujących Jest jedną z najpopularniejszych gwiazd młodego pokolenia w Polsce.

Jeremiah WellsBrutalny nokaut podczas gali UFC. Ależ debiut Jeremiaha Wella [WIDEO]

 

Kto rywalką?

Już niebawem wszyscy przekonają się, jak ta nietuzinkowa postać poradzi sobie w oktagonie. Nazwisko przeciwniczki „Lexy Chaplin" oraz data i miejsce pierwszej gali High League zostaną ogłoszone wkrótce.

To dopiero jedna z pierwszych oficjalnych informacji dotyczących debiutanckiej gali High League. W karcie walk innymi potwierdzonymi uczestnikami są Aniela „Lil Masti" Bogusz i Piotr „czuuX" Czupryn. Wydarzenie odbędzie się jeszcze w wakacje - z udziałem publiczności!

FENBłyskawiczny nokaut na gali FEN 35. Rekord!

Jednym z organizatorów gali High League jest Malik Montata, znany raper.

Więcej o: