Tak efektowna walka, że nawet Najman wszedł oktagonu. "Co za widowisko"

To była walka dwóch żużlowców. Krótka, ale dramatyczna i bardzo efektowna. Dominik "Guma" Tyman rozpoczął galę MMA-VIP 2 od efektownego duszenia zza pleców - w taki sposób pokonał Krystiana "Kikiego" Stefanówa. A potem do oktagonu weszli kolejni żużlowcy: Daniel Kaczmarek i Kamil Wieczorek. - Jak dla mnie to najlepsza walka tej gali - podsumował Marcin Najman, który nagle wkroczył do oktagonu.

- Musicie to zobaczyć - zachwalał swoją drugą galę Marcin Najman. No to zobaczyliśmy. Już w pierwszej walce efektowny nokaut. - Było krótko, ale dramatycznie i efektownie - konferansjer Edward Durda podsumował walkę Krystiana "Kikiego" Stefanówa z Dominikiem "Gumą" Tymanem. A więc walkę dwóch żużlowców, których na swoje gale sprowadza Najman. - To sport, który jest mi bliski. Po prostu mnie interesuje - nie ukrywa Najman.

Zobacz wideo Niesamowita metamorfoza byłego rywala Marcina Najmana. "Udało mi się odbić od dna"

Paulo SousaGlik skomentował kontrowersyjny filmik z odprawy. "Widocznie ktoś chciał to tak przedstawić"

Żużlowcy biją się na gali Najmana. "Rewanż jest obligatoryjny"

Równie interesująca, choć krótka, bo potrwała tylko 35 sekund, była walka "Kikiego z "Gumą". Lepiej ją zaczął "Kiki", który trafił rywala potężnym lewym, ale po chwili "Guma" zaszedł go za plecy, sprowadził do parteru, gdzie skończył walkę efektownym duszeniem. - Teraz twoja kolej. Edward Mazur, czekam na ciebie - zaprosił do oktagonu kolejnego żużlowca Tyman.

Zresztą to nie byli jedyni żużlowcy, którzy pojawili się na piątkowej gali Najmana, bo po Tymanie i Stefanówie do oktagonu weszli Daniel Kaczmarek i Kamil Wieczorek. Ich walka potrwała na pełnym dystansie trzech rund, ale była jeszcze bardziej emocjonująca. - Ta walka najlepiej wyjaśnia, dlaczego aż tak wielu widzów chce oglądać żużlowców w klatce. Co to było za widowisko - mówili zachwyceni komentatorzy po walce, którą po werdykcie wygrał Wieczorek.

- Dla mnie rewanż jest obligatoryjny. Nie dlatego, że wydawało mi się, że wygrał Kaczmarek, bo z werdyktem sędziów dyskutować nie chce, a dlatego, że obaj dali fantastyczne widowisko. Jak dla mnie to najlepsza walka na tej gali - dodał Najman, który po walce żużlowców pojawił się w oktagonie.

Kamil Stoch i Zbigniew KlimowskiWstrząsająca relacja trenera skoczków. "Wygrałem ze śmiercią"

"Polski Król Syntholu" zatrzymany przez CBŚ

Piątkowa gala jest drugą zorganizowaną przez Najmana. Na pierwszej w lutym w walce wieczoru wystąpił sam organizator, który przegrał z Szymonem Wrześniem. Znanym bardziej jako "Taxi Złotówa", który do oktagonu wyszedł też w piątek. Pokonał w nim Dariusza "Lwa" Kaźmierczuka, choć początkowo miał zmierzyć się z Szymonem "Komandosem", nazywanym "Polskim Królem Syntholu". Do tego pojedynku jednak nie doszło, bo "Komandos" w zeszłym tygodniu trafił do aresztu (więcej tutaj).

Krystian PudzianowskiKrystian Pudzianowski niczym Mariusz! Rywal zdemolowany. "Jestem wku... na siebie"

Gala MMA-VIP 2. Wyniki:

  • Rafał "Antykonfident" Podejma pok. Andrzeja "Żuroma" Żuromskiego przez poddanie (duszenie rękoma), II runda
  • Krystian "Młody Pudzian" Pudzianowski pok. Tomasza "Prince'a" Chica przez TKO (ground&pound), I runda
  • Ryszard "Szczena" Dąbrowski pok. Alana "Psychotropa" Gruchałę przez TKO (kontuzja nogi rywala), I runda
  • Szymon "Taxi Złotówa" Wrzesień pok. Dariusza "Lwa" Kaźmierczuka przez poddanie (duszenie), I runda
  • Adrian Cios pok. Mateusza "Rolnika Zabijacza" Kisiela przez poddanie (duszenie z gardy), I runda
  • Kamil Wieczorek pok. Daniela Kaczmarka przez decyzję sędziów
  • Kacper Miklasz pok. Tomasa Vaicikasa przez TKO (uderzenia w parterze), I runda
  • Oliwier "Detailer" Gajewski pok. Sebastiana "Pikusia" Troninę przez poddanie (gilotyna), I runda
  • Dominik "Guma" Tyman pok. Krystiana "Kikiego" Stefanówa przez poddanie (duszenie zza pleców), I runda
Więcej o: