Były zawodnik UFC wyzywa polskiego celebrytę do walki na FAME MMA. "Pokażcie kasę"

Paweł "Popek" Mikołajuw może już niedługo wrócić do oktagonu FAME MMA. Raper został właśnie wyzwany do walki przez jednego z głównych bohaterów ostatniej gali FAME MMA 10 Normana Parke. - Jeżeli szefowie FAME chcą, żebym znów zawalczył to mam propozycję. Waga open - walka z Popkiem - zaproponował były zawodnik UFC i KSW.

Ostatnia gala FAME MMA 10 odbyła się 15 maja. W walce wieczoru Norman Parke pokonał na punkty Kasjusza "Don Kasjo" Życińskiego i zgarnął sztabkę złota o wartości około 100 tysięcy złotych. Sędziowie byli jednogłośni, ale ich werdykt wzbudził ogromne kontrowersje wśród kibiców i ekspertów. Spora część oglądających walkę była zdania, że to Życiński zasłużył na wygraną. Oprócz głównej walki wieczoru zobaczyliśmy zwycięstwa największych gwiazd federacji takich jak Marta "Linkimaster" Linkiewicz, Adrian "Polak" Polański czy Marcin Dubiel. 

Zobacz wideo "Zdobycie pasa Fame MMA nie jest moim fanatycznym celem. Najtrudniejsza jest walka z samą sobą"

"Popek" wróci do oktagonu FAME MMA? Bohater ostatniej gali chce się z nim zmierzyć

Jak się okazuje zwycięzca walki wieczoru FAME MMA 10 Norman Parke może bardzo szybko wrócić do oktagonu federacji. Zawodnik z Irlandii Północnej przyznał na swoim profilu na Instagramie, że jest bardzo zainteresowany kolejną walką i zaproponował nawet włodarzom przeciwnika, z którym mógłby się zmierzyć. 

Logan Paul - Floyd MayweatherYoutuber znowu zadziwił świat. Niespodzianka w walce z Mayweatherem! "Niemożliwe nie istnieje"

- Siemka! Pytaliście mnie, czy zawalczę znowu na FAME MMA. Jestem naprawdę zainteresowany, żeby znowu tam zawalczyć. Ostatnia sprzedaż PPV z gali wyniosła ponad 700k. Jeżeli szefowie FAME chcą, żebym znów zawalczył to mam propozycję. Waga open - walka z Popkiem. Kasia może possać. Ta walka na pewno podbije sprzedaż PPV, także pokażcie kasę i mogę bić się z każdym. Pozdro, miłego dnia dla wszystkich! Król Stormin! Jego złote zęby mogą usiąść za moją sztabką złota! - oznajmił były zawodnik UFC i KSW

 

screen YouTubeEksperci zaskoczeni walką "Pudziana" z "Jurasem". "To była wojna"

"Popek" to jeden z najbardziej rozpoznawalnych i kontrowersyjnych raperów w Polsce. Oprócz działań muzycznych zajmuje się także sportami walki i ma już na swoim koncie osiem oficjalnych pojedynków. Czterokrotnie wystąpił na galach KSW, na których przegrał między innymi z Mariuszem Pudzianowskim. Ostatni raz był widziany w ringu na gali FAME MMA 7 we wrześniu ubiegłego roku, gdzie pokonał Damiana Zduńczyka. W marcu tego roku na gali FAME MMA 9 miał się zmierzyć z innym raperem Patrykiem "Kizo" Wozińskim, ale na kilka dni przed walką złamał rękę na treningu. 

Więcej o: