"Potwór z Surinamu" powrócił! Ciężki nokaut w pierwszej rundzie na UFC [WIDEO]

Wielkie widowisko zobaczyli kibice w walce wieczoru gali UFC Vegas 28. Jairzinho Rozenstruik znokautował Augusto Sakaia w ostatniej sekundzie pierwszej rundy.

Jairizinho Rozenstruik bardzo spokojnie rozpoczął sobotnią walkę z Augusto Sakaiem na gali UFC Vegas 28. Obaj zawodnicy spokojnie badali rywala i sprawdzali, na co mogą sobie pozwolić. Surinamczyk jednak z każdą kolejną sekundą przejmował coraz bardziej inicjatywę. 

Zobacz wideo "Szykowałem się do ślubu i zostałem zatrzymany. Zrujnowano mi życie". 14 miesięcy koszmaru

Ciężki nokaut w walce wieczoru gali UFC Vegas 28. "Potwór z Surinamu" rozbija rywala

W samej końcówce pierwszej rundy Rozenstruik trafił bardzo mocnym prawym sierpowym, który posłał rywala na deski. Leżący Sakai próbował się jeszcze bronić, ale 33-latek rozbijał go kolejnymi ciosami, przez co sędzia był zmuszony przerwać walkę w ostatniej sekundzie. 

Marcin Tybura nokautuje Walta HarrisaPiorunujący nokaut Marcina Tybury na UFC! Cudowna seria zwycięstw Polaka [WIDEO]

- "Bigi Boy" powrócił. Potwór z Surinamu! - napisano w opisie nagrania nokautu na profilu UFC na Twitterze. 

Darko Stosić pokonał Michała Kitę na KSW61!Ależ nokaut! Ta akcja zmieniła losy meczu na KSW. Teraz chce mistrzostwa [WIDEO]

Jairizinho Rozenstruik dzięki pokonaniu Sakaia wrócił na zwycięską ścieżkę w UFC po porażce z Cirylem Gane na gali UFC Vegas 20, która odbyła się w lutym. Tym samym 33-latek odniósł już 12 zwycięstwo w MMA. Sześć z nich odniósł walcząc na galach UFC i w dodatku wszystkie zakończył nokautem. Na swoim koncie ma dwie porażki. Oprócz tej niedawnej z Gane w ubiegłym roku przegrał z obecnym mistrzem UFC w wadze ciężkiej Francisem Ngannou.