O której walczy Artur Szpilka? To już dziś! Ostatnia szansa [TRANSMISJA, STREAM]

Walką wieczoru podczas Knockout Boxing Night 15 będzie pojedynek Artura Szpilki z Łukaszem Różańskim. Gorąco było już na oficjalnym ważeniu, jednak obaj postanowili zachować ciosy na niedzielny wieczór. Gdzie oglądać galę? O której się zaczyna? O której walka Szpilka - Rożański?

Nadchodząca gala Knockout Boxing Night 15 po raz pierwszy zostanie zorganizowana w niedzielę. Ponadto na karcie walk znalazł się pojedynek z udziałem dwóch influencerów, którzy po spróbowaniu sił w MMA postanowili zaprezentować się w boksie.

Artur SzpilkaSzpilka prowokował Różańskiego na ważeniu. "Jak ci wypier*** w zęby"

Knockout Boxing Night 15. Szpilka - Różański. Gorąco na ważeniu

Jednym z najciekawiej zapowiadających się starć podczas gali jest pojedynek Tomasza "Fit Dzika" Łomnickiego z Szymonem "Taxi Złotówą" Wrześniem. Gorąco było już podczas ważenia, gdy "Fit Dzik" obsypał rywala złotówkami. W efekcie tego wywiązała się przepychanka.

Wszystkie oczy będą jednak zwrócone na starcie Artura Szpilki z Łukaszem Różańskim. Po ważeniu obaj stanęli naprzeciw siebie i choć nie darzą się zbyt wielką sympatią, nie doszło do przepychanek. Zawodnicy postanowili zostawić ciosy na niedzielną walkę podczas gali Knockout Boxing Night 15.

Zobacz wideo Szpilka czy Różański? "Uważam, że jest do rozwalenia. Tylko musi zagrać głowa"

Knockout Boxing Night 15. Obaj będą mieli wsparcie

Niedzielną galę z wysokości trybun będą mogli oglądać kibice, którzy w połowie wypełnią rzeszowską halę Podpromie. Łukasz Rożański będzie mógł liczyć na wsparcie swojej publiczności, jednak Artur Szpilka również będzie miał sporą pomoc. Do Rzeszowa przyjechała z nim grupa wsparcia, w skład której wchodzą m.in. jego partnerka Kamila Wybrańczyk, Michał Materla czy Michał Cieślak.

Stawką w pojedynku pomiędzy Szpilką i Różańskim będzie pas WBC International w nowej kategorii wagowej w boksie zawodowym - bridger, a dla Szpilki jest to właściwie ostatnia szansa na uratowanie kariery w boksie. Podczas gali o pasy interkontynentalne federacji IBF powalczą z kolei Mateusz Masternak i Adam Balski oraz Paweł Stępień i Denneb Diaz.

Transmisja gali Knockout Boxing Night 15 i walki Szpilka - Różański będzie dostępna tylko w systemie PPV. Koszt w platformie PlayLive wynosi 17,99 zł. Początek gali zaplanowano na godzinę 17:45, natomiast do walki wieczoru powinno dojść około godziny 23:00.

Artur Szpilka i Łukasz RóżańskiSzpilka oko w oko z Różańskim. "Jedno z najdłuższych spojrzeń w historii" [WIDEO]

Walka wieczoru:

 • Artur Szpilka – Łukasz Różański – o pas WBC International

Karta Główna:

 • Mateusz Masternak – Adam Balski – o pas IBF Intercontinental
 • Paweł Stępień – Denneb Diaz – o pas IBF Intercontinental
 • Bartosz Graczyk – Michał Choiński
 • Tomasz "Fit Dzik" Łomnicki – Szymon "Taxi Złotówa" Wrzesień
 • Damian Kiwior – Pablo Mendoza
 • Aleksander Bereżewski – Andrej Moravek
 • Artur Górski – Bartosz Barczyński
 • Piotr Biś – Sebastian Wojtan
 • Olaf Pera – Maksymilian Kula
 • Sebastian Kusz – Mateusz Bubicz
 • Kamil Lamczyk – Klemens Szczepaniak
Więcej o: