Lil Masti i Jacek Murański zawalczą na gali FEN. "Serce boli, ale show must go on"

FEN zmienia politykę. Na karcie walk gali nr. 34 nie zabraknie ciekawych pojedynków sportowych, ale polska federacja ogłosiła aż cztery Freak Fighty. Swoich rywali poznali m.in. Lil Masti i Jacek Murański.

Przez długi czas federacja Fight Exclusive Night starała się unikać tzw. Freak Fightów, ale wyniki sprzedaży PPV były słabe, więc prezes FEN zmienia koncepcje. Na karcie walk gali nr. 34 są aż cztery pojedynki celebrytów. - Serce boli, ale show must go on - mówi Paweł Jóźwiak w wywiadzie dla InTheCage.pl.

Zobacz wideo "Szykowałem się do ślubu i zostałem zatrzymany. Zrujnowano mi życie". 14 miesięcy koszmaru
 

W walce wieczoru Paweł "Trybson" Trybała zmierzy się z Łukaszem Borowskim. Będzie to rewanż, a w pierwszym pojedynku "Trybson" wygrał, pozbawiając rywala kawałka ucha. Świetnie zapowiada się też starcie Jonasa Magarda z Fransem Mlambo, nową gwiazdą federacji FEN. Warto też zwrócić uwagę na starcie Szymona Duszy z Cezarym Oleksjiejczukiem. Jednak nie ma co ukrywać, że wielu kibiców czeka na starcie Lil Masti, zwanej kiedyś Sexmasterką.

Kajusz 'Don Kasjo' Życiński - Norman Parke na FAME MMA 10"Don Kasjo" złożył kolejny protest po FAME MMA! "Kuriozalne zarzuty"

Lil Masti poznała rywalkę

Lil Masti, czyli Aniela Bogusz, jest influencerką znaną z platformy YouTube, gdzie publikuje swoje piosenki. Występ na gali FEN nie będzie jej pierwszą walką - w 2019 roku wystąpiła na gali FAME MMA, gdzie zdobyła pas mistrzowski kobiet. Aktualnie jest zawodniczką organizacji Malika Montany, która wypożyczyła ją do FEN, aby zawalczyła pomagając chorej dziewczynce. Jej rywalką została  Adianna Śledź.

Carla EsparzaKrwawa wojna na UFC! Coraz dłuższa seria zwycięstw Esperzy [WIDEO]

W innym starciu o charakterze rozrywkowym, a nie sportowym, Epic Cheat Meal, znany youtuber, podejmie Jacka Murańskiego, który niedawno walczył na gali FAME MMA 10, gdzie przegrał z Arkadiuszem Tańculą.

Karta walk gali FEN 34: TOTALbet Fight Night:

  • 93,0 kg, MMA: Paweł "Trybson" Trybała vs Łukasz "Boroś" Borowski
  • 61,2 kg MMA: Jonas Magard vs Frans Mlambo*
  • 61,2 kg MMA: Lil Masti vs Adianna Śledź
  • 77,1 kg, MMA: Szymon Dusza vs Cezary Oleksiejczuk
  • 94,0 kg, MMA: Kamil Piórkowski vs Adam Radziszewski
  • 70,3 kg, MMA: Łukasz Charzewski vs Damien Lapilus
  • 61,2 kg, MMA: Ekaterina Shakalova vs Jamila Sandora
  • 110,00 kg, MMA: Epic Cheat Meal vs Jacek Murański
  • 61,0 kg MMA: Paulina Paola vs Wiktoria "tu_viciia" Gnieciak
  • 93,0 kg, MMA: Michał Piwowarski vs Kacper Miklasz

* walka o pas mistrzowski FEN

Więcej o: