FAME MMA 10. Walka wieczoru o sztabkę złota. Gdzie i kiedy oglądać galę? [TRANSMISJA]

Gala FAME MMA 10 odbędzie się już w sobotę 15 maja. W walce wieczoru, której stawką jest sztabka złota Kasjusz "Don Kasjo" Życiński zmierzy się z Normanem Parke. Gdzie i kiedy oglądać galę? Transmisja TV, stream online

Poprzednia gala FAME MMA odbyła się na początku marca. W walce wieczoru zmierzyli się ze sobą dwaj raperzy - Gabierl "Arab" Al-Sulwi i Patryk "Kizo" Woziński. Górą był ten pierwszy, który występował na gali w zastępstwie za Pawła "Popka" Mikołajuwa. W kwietniu za to odbyła się gala HYPE MMA, która organizowana była pod patronatem federacji FAME. W walce wieczoru Mariusz "Hejter" Słoński znokautował Marcina "Rafonixa" Krasuckiego. 

Zobacz wideo "Zdobycie pasa Fame MMA nie jest moim fanatycznym celem. Najtrudniejsza jest walka z samą sobą"

Michał 'Boxdel' Baron i Mariusz PudzianowskiWielka wymiana między Fame MMA i KSW? "To kwestia dogadania"

Kolejna gala FAME MMA. Walka wieczoru o sztabkę złota wartą 100 tysięcy złotych

Gala FAME MMA 10 odbędzie się już w sobotę 15 maja. W walce wieczoru zobaczymy gwiazdę popularnego reality show "Warsaw Shore" Kasjusza "Don Kasjo" Życińskiego oraz byłego zawodnika KSW i UFC Normana Parke. Nagrodą za zwycięstwo w tym pojedynku będzie sztabka złota warta około 100 tysięcy złotych. "Don Kasjo" ma już doświadczenie w występach na galach FAME MMA. Ostatni raz stanął w oktagonie w listopadzie 2020 roku. Pokonał wówczas podczas FAME MMA 8 Marcina Najmana. Parke ostatni występ zaliczył natomiast w lipcu 2020 w czasie gali KSW 53. Przegrał wtedy z Mateuszem Gamrotem.

Oprócz walki wieczoru ciekawie zapowiada się pojedynek Dawida Malczyńskiego z Adrianem "Polakiem" Polańskim. Obaj zawodnicy już kilkukrotnie walczyli na galach FAME MMA. W oktagonie zobaczymy także kilka innych gwiazd federacji takich jak Marta "Linkimaster" Linkiewicz, która zmierzy się z Kamilą Wybrańczyk czy youtubera Marcina Dubiela w walce z Cezarym Nykielem. 

FAME MMA 10 - Karta walk

  • Kasjusz "Don Kasjo" Życiński - Norman Parke (WALKA WIECZORU)
  • Marcin Dubiel - Cezary Nykiel
  • Dawid Malczyński - Adrian "Polak" Polański
  • Amadeusz "Ferrari” Roślik - Mateusz Gąsiewski
  • Marta "Linkimaster" Linkiewicz - Kamila Wybrańczyk
  • Michał Gała - Mikołaj Śmieszek
  • Gabriel "Arab" Al-Sulwi - Łukasz Lupa
  • Piotr Pająk - Gamou Fall
  • Arkadiusz Tańcula - Mateusz Murański
  • Dawid "Ambro" Ambroziak - Kamil "Hassi" Hassan

FAME MMA 5 - Ewelona i Esmeralda Monika GodlewskaFAME MMA nigdy nie zorganizuje takiej walki. "Są pewne nieprzekraczalne granice"

FAME MMA 10 - Gdzie i kiedy oglądać galę?

Gala FAME MMA 10 odbędzie się w sobotę 15 maja. Rozpoczęcie planowane jest na godzinę 19:30. Transmisja gali będzie dostępna tylko w systemie pay-per-view. Oglądać ją można na platformie FAME MMA TV, dostępnej na stronie famemma.tv. Najtańszy pakiet kosztuje 23,99 zł, natomiast najdroższy 39,99 zł. Dzięki zakupowi największego pakietu otrzymamy dostęp do poprzednich gal, Loży Szyderców czy relacji z ważenia.

Więcej o: