Marcin Najman może wrócić z emerytury. Potencjalny rywala już wyzywa go od frajerów

Marcin Najman może wrócić z emerytury sportowej! 42-latek jest gotowy na walkę z dziesięć lat starszym Jackiem Murańskim. Najman oferuje rywalowi sto tysięcy złotych!

Kiedy Marcin Najman mówi, że kończy karierę, to najczęściej oznacza "zaraz wracam". Kilka miesięcy temu Najman przegrał z "Taxi Złotówa". To była kolejna porażka w jego przygodzie ze sportami walki. W MMA Najman przegrywał kolejno z: Mariuszem Pudzianowskim, Przemysławem Saletą (dwa razy), Robertem "Hardkorowym Koksem" Burneiką, Pawłem "Trybsonem" Trybałą oraz Piotrem "Bestią" Piechowiakiem. Były pięściarz pokonał jedynie: Bonusa BGC (0-4), Dariusza Kazmierczuka (2-9) i Mihala Dobiasa (9-9). Teraz jest otwarty na kolejny pojedynek, choć dwa miesiące temu zadeklarował, że już nigdy nie wróci.

Zobacz wideo Niesamowita metamorfoza byłego rywala Marcina Najmana. "Udało mi się odbić od dna"

Murański: Najman to frajer

Najman jest gotów zmierzyć się z Jackiem Murańskim, 52-latkiem, który twierdzi, że jest instruktorem krav magi. Dodatkowo Murański ma epizody w filmach. Występował m.in. w "Młodym Piłsudskim" czy "Śladzie". Jego synem jest Mateusz Murański, który na sobotniej gali FAME MMA zmierzy się z Arkadiuszem Tańculą. W ostatnich dniach rodzina Murańskich jest bardzo popularna w internecie, bo nieustannie wdaje się w konflikty. Murański wyzywa Najmana od frajerów, zaś Najman oferuje mu 100 tysięcy złotych za wygranie walki. Jeśli Murański przegra, to zgarnie tylko 50 tysięcy.

Gala Fame MMA, Hala Sportowa Częstochowa, 22 czerwca 2019 r.FAME MMA 10. Karta walk. Gdzie i kiedy oglądać galę?

Najman oświadczył, że - jako organizator gali MMA-VIP - wypłaci sobie pół miliona złotych, a pieniądze ma mieć z wpływu z PPV.

 

Murański ma 52-lata, mierzy 177 cm i waży 87 kg.

 
Więcej o: