Conor McGregor przebił Ronaldo, Messiego i LeBrona! Zarobił fortunę w rok

Zawodnik MMA Conor McGregor zarobił w minionych 12 miesiącach więcej niż Cristiano Ronaldo, Lionel Messi czy LeBron James - wyliczył "Forbes". Irlandczyk wzbogacił się w tym okresie o 180 milionów dolarów.

Magazyn "Forbes" wyliczył, ile najpopularniejsi sportowcy na świecie zarobili w okresie od maja 2020 do maja 2021 roku. Mimo pandemii był to dla nich udanych rok, gdyż czołówka najlepiej zarabiających sportowców uzyskała o 28 proc. więcej niż w 2020 roku.

Zobacz wideo "Zdobycie pasa Fame MMA nie jest moim fanatycznym celem. Najtrudniejsza jest walka z samą sobą"

Connor McGregor pobił Messiego i Ronaldo. W 12 miesięcy zarobił prawie 200 milionów dolarów 

W czołówce obyło się bez niespodzianek. Dziwić może pierwszy w zestawieniu Conor McGregor, zwłaszcza że Irlandczyk w tym okresie stoczył jedną walkę (przegrana z Dustinem Poitier w styczniu 2021 roku). Mimo gorszej formy sportowej, udało mu się zarobić 180 milionów dolarów, z czego aż 158 milionów dolarów pochodziło spoza oktagonu. Irlandczyk sprzedał większościowy pakiet akcji marki whisky. 

Conor McGregor i jego Proper No Twelve WhiskeyConor McGregor zarobił astronomiczne 600 milionów dolarów! "To moje dziecko"

Liderujący McGregor wkrótce znów będzie mógł powiększyć majątek, tym razem na oktagonie. W lipcu odbędzie się rewanżowa walka z Dustinem Poitier. Gala UFC 264 w Las Vegas zapowiadana jest jako hit tego roku. W ciągu kilku sekund wyprzedano ponad 20 tysięcy biletów

McGregor zdecydowanie wyprzedził drugiego na liście Lionela Messiego, który w ciągu 12 miesięcy zarobił 130 milionów dolarów. Na trzecie pozycji znalazł się Portugalczyk Cristiano Ronaldo, którego konto powiększyło się o 120 milionów dolarów. Czwarte i piąte miejsce zajęli sportowcy występujący za oceanem: zawodnik NFL Dak Prescott z Dallas Cowboys (107,5 miliona dolarów) oraz koszykarz LeBron James z Los Angeles Lakers (96,5 miliona dolarów). 

Wisła Kraków - Piast Gliwice. Łukasz Burliga cieszy się z golaWieczysta Kraków sprowadza piłkarza Wisły Kraków. Nadchodzą kolejne hity transferowe

Więcej o: