Parke nagle zaatakował "Don Kasjo"! Awantura przed FAME MMA 10 [WIDEO]

Norman "Stormin" Parke i Kasjusz "Don Kasjo" Życiński zmierzą się w walce wieczoru na jubileuszowej gali Fame MMA 10. Wydarzenie odbędzie się 15 maja i jak widać, napięcie między zawodnikami wciąż rośnie.
Zobacz wideo Ludzie piszą „Artur, weź zaj**b Don Kasjo”, a ja myślę: „Kto to w ogóle jest?”

W miniony poniedziałek oficjalny profil FAME MMA opublikował galerię zdjęć z ostatniej konferencji przed jubileuszową odsłoną gali. W komentarzu szpilkę w swojego rywala postanowił wbić Kasjusz "Don Kasjo" Życiński. 28-latek jest pewny, że Norman Parke drży przed zbliżającym się pojedynkiem i napisał: "Ma kupę w majtach". Były zawodnik UFC nie odpowiedział na tę zaczepkę w mediach społecznościowych, choć między zawodnikami wrzało na spotkaniu "Face2Face". 

Norman Parke nie wytrzymał presji. Atak na "Don Kasjo" i seria gróźb ze strony przeciwnika

W trakcie spotkania "Face2Face" transmitowanego kanale Fame MMA Parke'owi puściły nerwy. - Najman się przestraszył. Bał się ciebie, a ja się ciebie nie boję. Widzę, że jesteś słaby. Potrzebujesz, żebym spojrzał ci prosto w oczy? Żeby mieć potwierdzenie? Muszę ci się gapić prosto w twarz? - po czym oblał "Don Kasjo" szklanką wody. Ten nie został Parke'owi dłużny, a obu zawodników rozdzielali ochroniarze.

Puchar Ligi Mistrzów.Nie Stambuł, nie Londyn. UEFA zmienia lokalizację finału Ligi Mistrzów

- No chodź tu ku***o je***a, chodź to ci łeb rozj***e. Śmiej się, śmiej jak rudy gej. Znowu nie wytrzymałeś presji - odpowiedział Kasjusz Życiński. W międzyczasie 28-latkowi przerywał Parke wtrącając: - Zabierzcie tego pedała. Zdejmę ci z twarzy ten uśmiech. Chodź, porozmawiamy sobie, bo dopiero się rozgrzałem. 

 

Ochroniarze najpierw wyprowadzili Polaka, a następnie chwilę później byłego zawodnika UFC. Poza pojedynkiem "Don Kasjo" – Parke na gali FAME MMA 10 czekają nas dwie walki o pas. Dawid Malczyński będzie bronić pasa kategorii półśredniej w pojedynku z Adrianem "Polakiem" Polańskim. Z kolei o pas mistrzowski kobiet będą walczyć Kamila Wybrańczyk z Martą Linkiewicz.

Więcej o: