FAME MMA 10. Gdzie i kiedy oglądać galę? Karta walk

Gala FAME MMA 10 odbędzie się w obotę 15 maja. W walce wieczoru gwiazda programu "Warsaw Shore" Kasjusz "Don Kasjo" Życiński zmierzy się z byłym zawodnikiem UFC i KSW Normanem Parke. Kogo jeszcze zobaczymy na gali? KARTA WALK, transmisja TV

Poprzednia gala federacji FAME odbyła się 6 marca. W walce wieczoru mieli się wtedy zmierzyć dwaj raperzy - Paweł "Popek" Mikołajuw i Patryk "Kizo" Woziński. Jednak na kilka dni przed walką ten pierwszy złamał rękę podczas treningu i został zamieniony na Gabriela "Araba" Al-Sulwiego, który pokonał swojego rywala. W międzyczasie 17 kwietnia odbyła się jeszcze gala HYPE MMA, która organizowana była pod patronatem federacji FAME. W walce wieczoru Mariusz "Hejter" Słoński po kilku sekundach znokautował Marcina "Rafoniksa" Krasuckiego. 

Zobacz wideo Ludzie piszą „Artur, weź zaj**b Don Kasjo”, a ja myślę: „Kto to w ogóle jest?”

Marcin Najman - Kasjusz 'Don Kasjo' ŻycińskiSzpilka: Ludzie piszą "Artur, weź zaj**b Don Kasjo", a ja myślę: Kto to w ogóle jest?!

Kolejna gala FAME MMA. W walce wieczoru wystąpi były zawodnik UFC i KSW

Gala FAME MMA 10 odbędzie się już w sobotę 15 maja. W oktagonie zobaczymy największe gwiazdy federacji. W walce wieczoru dojdzie do niezwykle emocjonującego pojedynku. Gwiazda popularnego reality show "Warsaw Shore" Kasjusz "Don Kasjo" Życiński zmierzy się z byłym zawodnikiem UFC i KSW Normanem Parke. "Don Kasjo" ma już za sobą walki na galach FAME. Ostatni raz wystąpił na FAME MMA 8 w listopadzie 2020 roku. Wygrał wtedy z Marcinem Najmanem, który został zdyskwalifikowany za niedozwolone obalenie. Dla Parke będzie to pierwszy występ na gali FAME. Irlandczyk ma za sobą występy w UFC czy KSW. Ostatnią walkę stoczył podczas KSW 53 w lipcu 2020, gdzie przegrał z Mateuszem Gamrotem. 

Oprócz walki wieczoru ciekawie zapowiada się pojedynek youtuberów Dawida Malczyńskiego z Adrianem "Polakiem" Polańskim. Obaj zawodnicy mają już za sobą kilka walk w FAME MMA. W oktagonie zobaczymy także, chociażby Martę "Linkimaster" Linkiewicz w pojedynku z żoną pięściarza Artura Szpilki Kamilą Wybrańczyk czy dwóch youtuberów związanych z popularnym "Teamem X" Marcina Dubiela i Cezarego Nykiela. 

FAME MMA 10 - Karta walk

  • Kasjusz "Don Kasjo" Życiński - Norman Parke (WALKA WIECZORU)
  • Marcin Dubiel - Cezary Nykiel
  • Dawid Malczyński - Adrian "Polak" Polański
  • Amadeusz "Ferrari” Roślik - Mateusz Gąsiewski
  • Marta "Linkimaster" Linkiewicz - Kamila Wybrańczyk
  • Michał Gała - Mikołaj Śmieszek
  • Gabriel "Arab" Al-Sulwi - Łukasz Lupa
  • Piotr Pająk - Gamou Fall
  • Arkadiusz Tańcula - Mateusz Murański
  • Dawid "Ambro" Ambroziak - Kamil "Hassi" Hassan

Walka Marcin Najman - Kasjusz 'Don Kasjo' Życiński na Fame MMA 8Don Kasjo atakuje i prowokuje. Niezła drama przed walką wieczoru FAME MMA 10

FAME MMA 10 - Gdzie i kiedy oglądać galę? 

Gala FAME MMA 10 odbędzie się w sobotę 15 maja. Rozpoczęcie planowane jest na godzinę 19:30. Transmisja gali będzie dostępna tylko w systemie pay-per-view. 

Więcej o: