Don Kasjo atakuje i prowokuje. Niezła drama przed walką wieczoru FAME MMA 10

Jubileuszowa gala FAME MMA 10 odbędzie się 15 maja. W walce wieczoru Kasjusz "Don Kasjo" Życiński zmierzy się z byłym zawodnikiem KSW Normanem "Storminem" Parke. Między tą dwójką iskrzy nie tylko na konferencjach, ale też w mediach społecznościowych.

Poza pojedynkiem Don Kasjo – Parke na gali FAME MMA 10 czekają nas dwie walki o pas. Dawid Malczyński będzie bronić pasa kategorii półśredniej w pojedynku z Adrianem "Polakiem" Polańskim. Z kolei o pas mistrzowski kobiet będą walczyć Kamila Wybrańczyk z Martą Linkiewicz.

Zobacz wideo Weteran UFC zawalczy na FAME MMA. "Wybiłem mu z głowy prawdziwy sport"

FAME MMA 10. Don Kasjo wbija szpilkę Normanowi Parke w mediach społecznościowych. "Ma kupę w majtach"

W miniony poniedziałek oficjalny profil FAME MMA opublikował galerię zdjęć z ostatniej konferencji przed jubileuszową odsłoną gali. – MAIN EVENT. Uff… ile tam jest emocji. Chłopaki, lekko mówiąc, nie darzą się zbyt dużą sympatią – ciągle o jakichś kulach mówią. Kolejna runda w środę, podczas Face2Face na naszym YouTube, a potem ostateczna weryfikacja w walce – 15 maja – czytamy w poście.

 

W komentarzu szpilkę w swojego rywala postanowił wbić Kasjusz "Don Kasjo" Życiński. 28-latek jest pewny, że Norman Parke drży przed zbliżającym się pojedynkiem i napisał: "Ma kupę w majtach". Były zawodnik UFC nie odpowiedział na tę zaczepkę.

Gala FAME MMA 10 rozpocznie się 15 maja o godzinie 20:00. Będzie ona dostępna do obejrzenia w formie PPV na stronie famemma.tv. Stawką pojedynku "Don Kasjo" ze "Storminem" będzie kilogramowa sztabka złota o wartości około 100 tys złotych.

Więcej o: