Koszmarna kontuzja Polaka! Boli od samego patrzenia [WIDEO]

Pamiętacie koszmarną kontuzję Chrisa Weidmana z UFC? Adrian Wiśniewski na gali "Krwawy Sport 3" nabawił się niemal identycznego urazu. Ostrzegamy: boli od samego patrzenia!

Lowkicki na łydkę lub udo, to bardzo groźna broń, bo ze stosunkowo bezpiecznej pozycji można poważnie osłabić rywala. Problem w tym, że gdy atakujący się pomyli (lub przeciwnik umiejętnie wystawi nogę) i kopnie piszczelem w kolano, to może dojść do złamania nogi. Takie złamania bywają nie dość, że potwornie bolesne, to w dodatku wykluczają zawodnika ze sportu na wiele miesięcy. Przekona się o tym Adrian Wiśniewski, który podczas turnieju wagi ciężkiej "Krawy Sport 3" nabawił się drastycznie wyglądającej kontuzji.

Zobacz wideo "Jan Błachowicz jest dużym kłopotem dla UFC. Ale ta walka to strzał w dziesiątkę"

Koszmarna kontuzja Wiśniewskiego! [WIDEO]

Ryan Benoit nie był w stanie stanąć na wadzePrzerażające! Zawodnik nie był w stanie wejść na wagę. "Skrajna głupota" [WIDEO]

Adrian Wiśniewski tak niefortunnie kopnął Vadima Szablewskiego, że złamał kość piszczelową. Niedawno taki uraz widzieliśmy w UFC, gdzie Chris Weidman doznał fatalnej kontuzji podczas walki z Uriahem Hallem na gali UFC 261. Zawodnik złamał kość piszczelową w prawej nodze już po swoim pierwszym kopnięciu!

Marcin NajmanAwantura na konferencji! Marcin Najman nagle wyciągnął broń [WIDEO]

Krwawy Sport to rywalizacja na zasadach kickbokserkich, ale w klatce. Rywalizujący zawodnicy walczą na gołe pięści. Podobne turnieje organizuje także Gromda, Wotore i