Już dziś GROMDA 5! Gdzie i o której oglądać walki na gołe pięści? [STREAM ONLINE]

GROMDA 5 to kolejna edycja wydarzenia, w którym zawodnicy biją się na gołe pięści. Następna gala odbędzie się już w piątek. Gdzie i o któej oglądać galę? STREAM ONLINE

Najbliższe wydarzenie zostało nazwane: "Krwawym piątkiem". Organizatorzy wielokrotnie zapowiadali brutalne i pełne krwi starcia. W ostatnim czasie głośnym echem w środowisku sportów walki obiło się zatrudnienie przez GROMDĘ Piotra "Bubu" Cwika. - Furiacki pięściarz z solidnym arsenałem. BUBU wchodzi do gry! - napisano na stronie. W czwartek odbyło się oficjalne losowanie par turniejowych oraz zestawień extra fightów.

Zobacz wideo "Jan Błachowicz jest dużym kłopotem dla UFC. Ale ta walka to strzał w dziesiątkę"

GROMDA 5. Walki na gołe pięści zyskują coraz większą popularność. Kto będzie walczył na następnym wydarzeniu?

Organizatorzy przygotowali cztery walki turniejowe, w których udział weźmie ośmiu zestawionych zawodników. Pary wylosowano w trakcie czwartkowego ważenia. Dodatkowo odbędą się cztery super walki. W jednej z nich udział weźmie Mateusz "Don Diego" Kubiszyn zwycięzca turniejowego starcia z Krystianem "Tysonem" Kuźmą.

Kto zmierzy się w walkach turniejowych? Kogo organizatorzy zestawili w super walkach? W turnieju wylosowano następujące pary: 

  • Piotr "Piecia" Samełko – Adam "Psycho" Lazar
  • Bartłomiej "Balboa" Domalik – Michał "Boyka" Walczak
  • Patryk "Gleba" Tołkaczewski – Daniel "Bochen" Bochenek
  • Mariusz "Mario" Kruczek – Piotr "Bubu" Ćwik

W super walkach z kolei zmierzą się:

  • Rafał "Łazar" Łazarek – Arman "Arman" Amiryan
  • Łukasz "Goat" Parobiec – Karol "King Kong" Grzesiuk
  • Mateusz "Don Diego" Kubiszyn – Paweł "Byku" Strzelczyk
  • Mateusz "Niedźwiedź" Kopeć – Damian "Góral" Górski

GROMDA 5. Gdzie i o której oglądać galę walk na gołe pięści? [STREAM ONLINE] 

Federacja GROMDA założona przez znanego promotora bokserskiego Mariusza Grabowskiego i dziennikarza Mateusza Borka zyskała w ciągu ostatniego roku ogromną popularność i doczekała się już czterech gal. Najbliższa odbędzie się już w piątek 7 maja o godz. 20:00. Wydarzenie będzie transmitowane przez portal Gromda.tv. Koszt PPV wynosi 19,99 zł. 

Więcej o: