Legenda wyzywa Tomasza Adamka! To byłby hit nad hity. Walka na gołe pięści

Rozmowy z organizacją GROMDA rozpoczął już Bobby Gunn, który chciałby zmierzyć się z Tomaszem Adamkiem. Pojedynek miałby się odbyć na gołe pięści.

Legendarny Bobby Gunn kojarzy się wielu fanom na całym świecie jako jeden z najtwardszych i nieustępliwych zawodników w historii boksu. 47-latek po raz ostatni pojawił się w ringu podczas pierwszej gali Bare Knuckle FC na początku czerwca 2018 roku. Po zaledwie 41 sekundach pokonał wówczas Irineu Beato Costę Jr.

Jan BłachowiczHitowa walka Błachowicza?! Niewinny żart rozpętał burzę. "Dzika walka"

Bobby Gunn nie wyklucza walki z Tomaszem Adamkiem

Szef Tymex Boxing Promotions Mariusz Grabowski w filmie opublikowanym na kanale organizacji GROMDA na YouTube przyznał, że prowadzone były rozmowy na temat organizacji walki podczas gali GROMDA 5. - Nie dogadaliśmy się finansowo. Myślę, że jak Bobby Gunn zmniejszy swoje wymagania lub ewentualnie my się dogadamy w Ameryce, to być może zostanie twarzą tamtej gali i na niej wystąpi - powiedział.

Zobacz wideo "Już nie muszą bić się na ulicach. Mogą robić to legalnie na Gromdzie"

Jednocześnie Grabowski zapowiedział, że sam Gunn wyraża chęć walki z Tomaszem Adamkiem. - Powiedział, że Adamek jest jego przyjacielem i że kocha Polaków. Na pewno jego walka z Tomaszem Adamkiem zrobiłaby wielkie show w GROMDZIE - dodał.

Poprzedni pojedynek Tomasza Adamka z Bobbym Gunnem

Do pierwszego pojedynku pomiędzy Tomaszem Adamkiem i Bobbym Gunnem doszło w lipcu 2009 roku w Prudential Center w Newark. Polak obronił wówczas pas mistrza świata IBF w wadze junior ciężkiej, ponieważ jego rywal postanowił nie wyjść do ringu na piątą rundę.

Rose Namajunas i jej sztabŻarty z Joanny Jędrzejczyk po walce w UFC. "Ona się wścieknie"

Niewykluczone, że jedna z gal GROMDA zostanie zorganizowana w Stanach Zjednoczonych. Najbliższa gala z kolei, nazwana przez organizatorów jako "Krwawy Piątek" odbędzie się 7 maja o godzinie 20:00.

Więcej o: