KSW 60. Jak obejrzeć galę z udziałem Tomasza Narkuna i Izu Ugonoha? [TV i STREAM]

W najbliższą sobotę odbędzie się gala KSW 60, na której dojdzie do rewanżu między Tomaszem Narkunem (18-3), a Brytyjczykiem Philem De Friesem (19-6). Jak obejrzeć całą galę? Jej rozpoczęcie o godzinie 20:00.

Po raz pierwszy Narkun zmierzył się z De Friesem na gali KSW 47. Wówczas Brytyjczyk pokonał swojego przeciwnika jednogłośnie na punkty i obronił pas kategorii ciężkiej. Polski zawodnik wtedy walczył ze złamaną ręką, natomiast teraz jest w stu procentach zdrowy. W przypadku wygranej w najbliższą sobotę Tomasz Narkun stanie przed szansą zdobycia pasa mistrzowskiego drugiej kategorii wagowej. Polak jest obecnie mistrzem kategorii półciężkiej, a może zdobyć pas kategorii ciężkiej.

Zobacz wideo Narkun: Może jestem chudy, ale jak przypier***, to będzie grubo

Poza pojedynkiem Narkuna z De Friesem na gali KSW 60 odbędzie się jeszcze jeden pojedynek o pas mistrzowski. Marian Ziółkowski (22-8-1) będzie bronił pasa wagi lekkiej w starciu z Maciejem Kazieczko (7-1). Poza tym Izu Ugonoh (1-0) zawalczy z mistrzem walk na gołe pięści, Markiem Samociukiem (2-1). Pierwotnie Polak o nigeryjskich korzeniach miał zmierzyć się z Thomasem Narmo, natomiast rywal doznał kontuzji żeber. Zastąpił go Ugur Ozkaplan, natomiast do tego pojedynku też nie dojdzie ze względu na zakażenie koronawirusem.

KSW 60. Jak obejrzeć galę będąc abonentem Cyfrowego Polsatu?

Użytkownicy i abonenci Cyfrowego Polsatu, korzystający z dekoderów satelitarnych w technologii IPTV (EVOBOX IP) oraz telewizji internetowej OTT (EVOBOX STREAM) mogą zamówić dostęp do gali KSW 60 w systemie pay-per-view na trzy podane sposoby:

 • za pośrednictwem SMS-a o treści: numerkartydekodera.WALKA,
 • w telefonicznym lub internetowym Centrum Obsługi Klienta (icok.cyfrowypolsat.pl lub 801 00 50 50),
 • w aplikacji "Sklep", dostępnej na dekoderze.

Koszt dostępu do gali w Łodzi wynosi 40 złotych. Abonenci Cyfrowego Polsatu mogą go uiścić za pomocą e-płatności, przedpłaty realizowanej z wolnych środków na koncie Abonenta lub portmonetki, która zwiększy koszt najbliższego rachunku za Cyfrowy Polsat. Użytkownicy telewizji satelitarnej i IPTV obejrzą galę na kanale 222, natomiast użytkownicy telewizji internetowej – na kanale 333.

KSW 60. Jak obejrzeć galę za pośrednictwem serwisu Ipla.tv?

Drugą opcją, aby obejrzeć sobotnią galę KSW 60, jest wykupienie dostępu na stronie internetowej Ipla.tv. Jest ona dostępna zarówno na komputerach mobilnych, jak i urządzeniach mobilnych w systemie Android oraz iOS (aplikacja Ipla), a także na wybranych telewizorach z usługą Smart TV lub Apple TV.

Koszt transmisji, tak jak w przypadku abonentów Cyfrowego Polsatu, wynosi 40 złotych. Płatności można zrealizować drogą elektroniczną: poprzez przelew, kartę płatniczą, system płatności BLIK oraz płatności Apple.

Galę KSW 60 można też obejrzeć za pośrednictwem serwisu KSWTV.com. Po zarejestrowaniu swojego konta – bądź zalogowaniu się na obecne – można wykupić dostęp do gali na jedno urządzenie za 40 złotych. Płatność zrealizujemy PayPalem, DotPayem (BLIK) oraz usługą eCard.

KSW 60. Karta walk

 • Jakub Wikłacz (10-3-1) - Patryk Surdyn (5-1),
 • Kacper Koziorzębski (7-3) - Ion Surdu (10-3),
 • Aleksandra Rola (3-1) - Karolina Wójcik (7-2),
 • Krzysztof Klaczek (12-6) - Vojto Barborik (12-1),
 • Aleksandar Ilić (12-4) - Adrian Dudek (5-1),
 • Michał Sobiech (4-0) - Patryk Kaczmarczyk (6-0),
 • Izu Ugonoh (1-0) - Marek Samociuk (2-1),
 • Marian Ziółkowski (22-8-1) - Maciej Kazieczko (7-1) - walka o pas mistrzowski wagi lekkiej,
 • Tomasz Narkun (18-3) - Phil de Fries (19-6) - walka o pas mistrzowski wagi ciężkiej.
Więcej o: