Joanna Jędrzejczyk zapowiada powrót po roku! "Zostały książka i rękawice"

"Do spakowania zostały mi już tylko książka i rękawice" - napisała na Instagramie Joanna Jędrzejczyk. Wygląda na to, że Polka planuje przygotowania do kolejnej walki.

Joanna Jędrzejczyk ostatnią walkę stoczyła na gali UFC marcu zeszłego roku. Starcie Polki z Zhang Weili zostało okrzyknięte walką roku. Jędrzejczyk przegrała z Chinką na punkty i nie udało jej się odzyskać pasa mistrzowskiego w wadze słomkowej UFC. Jej obrażenia po walce były na tyle silne, że Komisja Sportowa Stanu Nevada poinformowała o zawieszeniu medycznym obu zawodniczek.

Zobacz wideo "Ból jest tymczasowy, duma jest wieczna". Kulisy walki Damiana Janikowskiego na gali KSW 59

Joanna Jędrzejczyk wróci niedługo do oktagonu? "Na razie na spokojnie, ale już się plan tworzy" 

Ponownie wyruszam w podróż. Zostały mi już do spakowania książka i rękawice. Ostatnie dwa dni to jakaś masakra. Nie wyrabiam na zakrętach, ale za to ile się dzieje. Planuję nawet kolejną walkę. Na razie na spokojnie, ale już się plan tworzy

- napisała na Instagramie Joanna Jędrzejczyk.

 

Wciąż nie znamy szczegółów ewentualnej daty walki lub rywalki, z którą zmierzy się w zapowiadanej walce Joanna Jędrzejczyk. Zawodniczka zapowiada natomiast treningi, które będą także udostępniane dla fanów. "U mnie nadal spadek formy, ale wyniki bardzo dobrze także pcham tę chandrę przedwiośnia i lenistwo na maksa" - pisze na Instagramie 33-letnia Jędrzejczyk.

Joanna Jędrzejczyk Joanna Jędrzejczyk załamana po śmierci posłanki PO. "Moja inspiracja"

Zawodniczka MMA już w październiku zapowiadała, że wróci do oktagonu. - Po tej ostatniej bardzo mocnej walce mam w sobie straszny głód, ale chcę się przede wszystkim cieszyć życiem i rozwojem osobistym. A walczyć będę może raz na rok. Kolejna walka będzie zdecydowanie o tytuł mistrzowski - przyznała.

Salim Touahri Salim Touahri wychodzi na wolność! Świadek skazany za składanie fałszywych zeznań

Joanna Jędrzejczyk podejmuje się coraz to nowych wyzwań. 33-latka będzie jurorką w programie Dance, Dance, Dance. Oficjalnie poinformowała o tym Telewizja Polska. Początkowo plan był inny. - Moje prywatne plany nie pozwoliły na to, by być uczestniczką. To jest bardzo ciężka praca, a uczestnicy trenują każdego dnia. Dopiero niedawno dostałam drugą ofertę bycia jurorką - powiedziała kilka tygodni temu. 

Więcej o: