Joanna Jędrzejczyk załamana po śmierci posłanki PO. "Moja inspiracja"

Śmierć Anny Wasilewskiej bardzo dotknęła Joannę Jędrzejczyk. Zawodniczka MMA zamieściła w mediach specjalny wpis poświęcony zmarłej posłance Platformy Obywatelskiej.

We wtorkowy wieczór polską polityką wstrząsnęła informacja o nagłej śmierci posłanki Platformy Obywatelskiej, Anny Wasilewskiej. 63-latka zasiadała w ławach sejmowych od 2015 roku. Wcześniej w latach 2007-2008 pełniła funkcję wiceprezydenta Olsztyna, a w latach 2010-2015 zasiadała w zarządzie województwa warmińsko-mazurskiego. 

Zobacz wideo Joanna Jędrzejczyk pokazała swój trening

Joanna Jędrzejczyk podczas treningu w Stanach Zjednoczonych. Źródło: Instagram Joanna Jędrzejczyk będzie jurorką w programie TVP. "Transfer roku, a nawet dwa"

Joanna Jędrzejczyk wstrząśnięta śmiercią posłanki Anny Wasilewskiej. "Moja inspiracja"

Zmarła Anna Wasilewska była dobrze znana naszej byłej mistrzyni UFC, Joannie Jędrzejczyk. Zawodniczka MMA jest olsztynianką i znała się z posłanką jeszcze z czasów jej urzędowania w Olsztynie. Śmierć 63-latki mocno poruszyła Jędrzejczyk i z tego powodu zamieściła wzruszający wpis w swoich mediach społecznościowych.

- Pani Aniu! Będziemy tęsknić. Wspaniała, życzliwa, zawsze elegancka i oddana ludziom. Zawsze wspierająca sport i olsztyńskich sportowców. Moja inspiracja - czytamy w pożegnaniu pod czarno-białym zdjęciem zmarłej Anny Wasilewskiej. - Anna Wasilewska - babcia, mama, żona, polska pedagog, samorządowiec i polityk, była wiceprezydent Olsztyna, od 2010 do 2015 członek zarządu województwa warmińsko-mazurskiego IV i V kadencji, posłanka na Sejm VIII i IX kadencji - dodała zawodniczka MMA.

Joanna Jędrzejczyk Joanna Jędrzejczyk usunęła wpis o współpracy z TVP. "Spływa to po mnie"

Więcej o: