Stracił palec i walczył dalej! Komentator nie mógł uwierzyć. "Po prostu zniknął!"

Khetag Pliev, były zapaśnik olimpijski, stracił palec podczas walki MMA, ale bił się dalej, jak gdyby nigdy nic.

Khetag Pliev to czterokrotny mistrz Kanady w zapasach, a także uczestnik igrzysk olimpijskich w Londynie. "Terminator" od 2015 roku próbuje swoich sił w klatce. Jego bilans to pięć wygranych i dwie porażki. Swojego rekordu być może już nie poprawi, bo podczas gali CFFC 94 stracił palec.

Zobacz wideo Błachowicz przerywa milczenie ws. szefa UFC. "Mieli wielki plan, a Polak go zniszczył"

"Ten palec zaginął"

Po pierwszej rundzie walki z Devinem Goodalem sędzia zobaczył, że serdeczny palec Kanadyjczyka leży na macie! - Nie rozumiem, co się dokładnie stało. Panie i panowie, to nie było złamanie. To nie było też ani zwichnięcie, ani skaleczenie. Jego palec po prostu zniknął, odpadł, oderwał się - krzyczał CM Punk, komentator i były zawodnik UFC. - Szczerze mówiąc kompletnie nie pamiętam tego momentu. Muszę sobie to wszystko jeszcze raz zobaczyć na powtórkach - mówił po walce Goodale.

Gala Fame MMAFame MMA 10 - walka o sztabkę złota wartą 100 tys. złotych! Jak wygląda pełna karta walk?

A co mówił pokonany? - Pliev był znacznie bardziej niezadowolony, że walka została przerwana, niż z faktu, że jego lewy palec serdeczny został oderwany. Chciał dalej walczyć - relacjonował na Twitterze dziennikarz Marc Raimondi z ESPN.

Chirurgom udało się połączyć palec z dłonią. Nie wiadomo jednak, czy Kanadyjczyk będzie mógł, i czy będzie chciał, kontynuować przygodę z MMA,

37-letni Pliev próbował także swoich sił w boksie, gdzie pięć razy wygrał i raz przegrał. 

Mariusz Pudzianowski vs Nikola MilanovicMocne słowa o Pudzianowskim po KSW 59! "Złapał się cham siatki. Chcę rewanżu"