Fame MMA 10 - walka o sztabkę złota wartą 100 tys. złotych! Jak wygląda pełna karta walk?

Już 17 kwietnia odbędzie się gala Fame MMA 10, w trakcie której nie zabraknie ciekawych zestawień. W walce wieczoru pojawi się między innymi były zawodnik UFC, Norman Parke. Jak wygląda pełna karta walki?

Zgodnie z planami organizacje Fame MMA na najbliższej gali odbędzie się dziesięć walk, z czego rangą dwóch będą pasy mistrzowskie. Stawką walki wieczoru Kasjusza "Don Kasjo" Życińskiego, którego przeciwnikiem będzie Norman "Stormin" Parke jest z kolei sztabka złota o wartości około 100 tysięcy złotych. Wcześniej Parke występował w takich federacjach, jak KSW czy UFC.

Zobacz wideo Błachowicz przerywa milczenie ws. szefa UFC. "Mieli wielki plan, a Polak go zniszczył"

Fame MMA 10 z dwoma walkami o pas i jednym o sztabkę złota. Kto będzie walczył na najbliższej gali?

Włodarze Fame MMA ogłosili pełną kartę przy okazji pierwszej konferencji prasowej, która odbyła się kilka dni temu w Łodzi. W trakcie wydarzenia nie zabrakło niespodzianek. Jeden z uczestników wykonał telefon do Marcina Najmana, aby rozwiać wątpliwości odnośnie zachowania swojego rywala, który uczestniczył w gali zorganizowanej przez "El Testosterona". 

Legenda UFC zamienia klatkę na ring! Zmierzy się z byłym mistrzem świataLegenda UFC zamienia klatkę na ring! Zmierzy się z byłym mistrzem świata

Pojawił się również wątek ostatniej walki wieczoru na gali KSW 59, w której Marcin Pudzianowski wygrał z Nikolą Milanoviciem, ochroniarzem konferencji w Łodzi. - Złapał się cham siatki i to go uratowało. Myślę, że na 80 proc. bym wygrał. Dziwiłem się czemu nie upada? Chcę rewanżu - mówił Serb o swoim debiucie w KSW. 

Pasa mistrzowskiego w wadze półśredniej będzie bronił Dawid Malczyński, który zmierzy się z Adrianem "Polakiem" Polańskim. W kategorii kobiet natomiast Marta "Linkimaster" Linkiewicz stanie do pojedynku z partnerką Artura Szpilki - Kamilą Wybrańczyk. Jak wygląda reszta zestawień?

FAME MMA 10. Pełna karta walk:

  • Kasjusz "Don Kasjo" Życiński vs Norman "Stormin" Parke (walka wieczoru)
  • Dawid Malczyński vs Adrian "Polak" Polański (walka o pas mistrzowski w kategorii półśredniej)
  • Marta "Linkimaster" Linkiewicz vs Kamila "Kamiszka" Wybrańczyk (walka o mistrzostwo kobiet Fame MMA)
  • Mateusz "Haribo" Gąsiewski vs Amadeusz "Ferrari" Roślik
  • Mikołaj Śmieszek vs Michał Gala
  • Piotr Pająk vs Gamou Fall
  • Łukasz Lupa vs Gabriel "Arab" Al-Sulwi
  • Dawid "Ambro" Ambroziak vs Kamil "Hassi" Hassan
  • Arkadiusz "AroY" Tańcula vs Mateusz "Muran" Murański
  • Marcin Dubiel vs Cezary Nykiel