Olbrzym weźmie udział kolejnej gali Gromda! 140-kilogramowy "Bubu"

Piotr "Bubu" Ćwik - pięściarz ważący ponad 140 kilogramów - został kolejnym uczestnikiem gali GROMDA 5. Zawalczy w turnieju o nagrodę w wysokości 100 tysięcy złotych!

Zbliżają się kolejne walki na gołe pięści w Polsce. Federacja GROMDA założona przez znanego promotora bokserskiego Mariusza Grabowskiego i dziennikarza Mateusza Borka zyskała w ciągu ostatniego roku ogromną popularność i doczekała się już czterech gal. Niebawem doczekamy się więc piątej odsłony. Co prawda na razie nie podano konkretnej daty, ale znamy już kilku uczestników gali.

Zobacz wideo "Już nie muszą bić się na ulicach. Mogą robić to legalnie na Gromdzie"

Gromda 4Dyskwalifikacja! Sędzia przerwał walkę, a Szpilka nie dowierzał. "Zje***ł"

140-kilogramowy pięściarz bohaterem gali GROMDA 5. To były pięściarski mistrz Śląska

Głośnym echem w środowisku sportów walki obiło się zatrudnienie przez GROMDĘ Piotra "Bubu" Cwika. - Furiacki pięściarz z solidnym arsenałem. BUBU wchodzi do gry! - czytamy pod zdjęciem ogłaszającym udział "Bubu" w GROMDZIE 5. - Ponad 140 kg agresywnej bestii z mocnym uderzeniem. W sercu bijąca walka, w szalonej głowie trybiki ustawione na wojnę, a w żyłach gorąca adrenalina. Nagrzany na turniej GROMDA.

Cwik jest pierwszym ogłoszonym uczestnikiem, który weźmie udział w turnieju o 100 tysięcy złotych, który odbędzie się na najbliższej gali. Na tej sami gali w wielkim finale zmierzą się Tomasz "Zadyma" Gromadzki i Wasyl "Vasyl" Halycz. Panowie wygrali turnieje na trzeciej i czwartej odsłonie imprezy.

Pierwsza GROMDA odbyła się 6 czerwca 2020 roku. Niemogąca odbyć się w obecności publiczności gala odniosła ogromny sukces sprzedażowy w PPV. Dzięki temu federacja Grabowskiego i Borka zdominowała całkowicie rynek walk na gołe pięści w Polsce. Zawodnicy GROMDY rywalizują do końca, jeżeli nie rozstrzygną swojego starcia w 4 rundach po 2 minuty. Mały ring bokserski 4 na 4 metry nie pozwala na ucieczki, a brak limitu wagowego gwarantuje ciężkie nokauty, do których dochodziło już wielokrotnie na każdej z dotychczasowych gal. Na poprzedniej gali, która odbyła się w lutym, wspomniany wcześniej "Zadyma" wygrał w finale z Danielem "Hunterem" Więcławskim.

Gromda 4Co to była za bomba! "Zadyma" powalił rywala wyższego o głowę [WIDEO]

Nie znamy jeszcze ostatecznej daty najbliższej gali GROMDA 5, ale zwykle przypadała ona wcześniej na około 1,5 miesiąca po ogłoszeniu pierwszego uczestnika. Biorąc to pod uwagę, można spodziewać jej w połowie maja. 

Więcej o: