Mistrz FCF MMA nie żyje. Został zadźgany nożem podczas przyjęcia

Ałan Chadżijew został zadźgany nożem podczas bijatyki w jednym z barów w Mozdoku, mieście na południu Rosji. Jego morderca, lokalny biznesmen, również stracił życie - informuje rosyjski portal "sport24.ru".

Ałan Chadżijew był dwukrotnym mistrzem FCF MMA w wadze ciężkiej – to odmiana mieszanych sztuk walki, w której zawodnicy walczą w pełnym kontakcie wręcz. Umiejętności z tej dyscypliny nie pozwoliły mu uratować się przed atakiem mężczyzny w jednym z barów w rosyjskim Mozdoku. Do makabrycznej sytuacji doszło w nocy z poniedziałku na wtorek.

Zobacz wideo Szalony trening przed MMA. Youtuber zaskoczył swoich obserwujących

Dwukrotny mistrz FCF MMA nie żyje po zadźganiu nożem. Życie stracił też lokalny biznesmen

Ałan Chadżijew zaprosił przyjaciół do baru w Mozdoku, mieście w północnej Osetii, na południu Rosji, aby świętować swoje wesele. W pewnym momencie doszło do sprzeczki między gośćmi, a słowne utarczki przerodziły się w bijatykę. Kiedy Chadżijew starał się pogodzić skłócone strony, został ugodzony nożem w serce przez lokalnego biznesmena. Brat zawodnika zareagował i rzucił się na sprawcę z nożem. Biznesmen zmarł w szpitalu od ran kłutych.

Jak podaje rosyjski portal "sport24.ru", śmiertelną ofiarą bijatyki był jeszcze jeden mężczyzna. Jeden z gości został przewieziony na oddział intensywnej terapii, gdzie walczy o życie. Miejscowa policja zatrzymała dwie osoby, które są podejrzane o współudział w zabójstwie zawodnika MMA, Ałana Chadżijewa.

Chadżijew brał udział w walkach FCF MMA od 2015 roku. W latach 2004-2015 Rosjanin grał w piłkę nożną i przez cztery lata grał w Wyższej Lidze Terytorium Stawropola.

Więcej o: