8 sekund i koniec! Historyczny nokaut. Ale ruszył [WIDEO]

Nowy rekord czasowy w organizacji RIZIN FF. Tsuyoshi Sudario zakończył walkę z Kazushim Miyamoto przez nokaut po ośmiu sekundach!

Była to trzecia walka Tsuyoshiego Sudario w formule MMA, którą stoczył od 2020 roku. Wcześnie 23-latek walczył w innej dyscyplinie - sumo. Warto wspomnieć, że Japończyk wszystkie walki zakończył przez nokaut. W walce z Miyamoto powalił rywala już w piątej sekundzie, jednak sędzia musiał jeszcze przez kilka sekund rozdzielać zawodników po tym, jak Sudario wciąż obijał przeciwnika. 

Zobacz wideo Błachowicz przerywa milczenie ws. szefa UFC. "Mieli wielki plan, a Polak go zniszczył"

Najszybszy nokaut w organizacji RIZIN FF

Do historycznego wydarzenia w organizacji RIZIN FF doszło podczas gali RIZIN 27. Dla Kazushiego Miyamoto był to debiut w MMA. W ciągu kilku sekund 42-latek został dwukrotnie obalony i choć za pierwszym razem momentalnie podniósł się na nogi, szybki sierpowy Sudario nie dał mu szans na kontynuowanie walki

Tsuyoshi Sudario przeszedł na emeryturę w sumo na zlecenie komisji Japan Sumo Association (Japońskie Stowarzyszenie Sumo) po tym, jak uderzył pięścią swojego opiekuna oraz obraził słownie dwie inne osoby. Wydarzenia te miały miejsce w 2019 roku. Od tego czasu 23-latek schudł ze 157 kg do 115 kg i rozpoczął treningi do formuły MMA. Na poprzednich galach RIZIN FF pokonał Dylana Jamesa i Ikuhisę Minowę. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.