Oficjalnie: Legendarny Hulk Hogan powraca! 25 tysięcy ludzi na trybunach

WWE poinformowało, że legendarny Hulk Hogan będzie współgospodarzem nadchodzącej WrestleManii 37. 67-letnia gwiazda powraca do roli gospodarza po siedmiu latach przerwy.

WWE ogłosiło, że gospodarzami tegorocznej WrestleManii będą Hulk Hogan i Titus O’Neil. Co ciekawe, zarówno jeden jak i drugi, pełnili już te role w przeszłości. “Nieśmiertelny” Hogan był gospodarzem WrestleManii XXX, z kolei Titus O’Neil  dzielił te swoje obowiązki z Robem Gronkowskim, zaledwie rok temu, podczas WrestleManii 36.

Zobacz wideo Bombardier", rywal "Pudziana", ma tylko jedno skojarzenie z Polską. Dla nas bardzo bolesne...

Hulk Hogan na WrestleManii 37

67-letni Hogan swój ostatni występ dla WWE zaliczył całkiem niedawno, bo 5 lutego podczas programu SmackDown. Opowiadał wówczas o swojej pamiętnej walce z Andre The Giantem. Wcześniej, w styczniu, pojawił się na Monday Night RAW, by wesprzeć ówczesnego mistrza WWE, Drew McIntyre’a w pojedynku z Keithem Lee. Teraz dostanie jednak dużo większą rolę. 

Jak widać, największa federacja wrestlingu na świecie, cały czas chętnie korzysta z żywej legendy w postaci Hulka Hogana. Warto zaznaczyć, że tuż przed WrestleManią 37, popularny Hulkster razem ze swoją dawną grupą nWo, zostanie wprowadzony do Hall of Fame za rok 2020.

Największe wydarzenie roku już wkrótce. 25 tysięcy ludzi na trybunach

Największa gala roku w rozrywce sportowej, WrestleMania 37 zbliża się wielkimi krokami. Podobnie jak rok temu, te niezwykłe wydarzenie zostanie podzielone na dwie części. 10 i 11 kwietnia, Raymond James Stadium w Tampie będzie gościł nie tylko takie gwiazdy, jak: Roman Reigns, Drew McIntyre, czy AJ Styles, ale również co bardzo istotne, publiczność na trybunach. Ta bowiem, zjawić ma się w liczbie 25 tysięcy fanów (każdego dnia), co bez wątpienia, stanowić będzie największą frekwencję wśród gal wrestlingu w czasie pandemii. Warto przypomnieć, że na niedawnym SuperBowl było niecałe 25 tysięcy widzów. 

Poniżej możecie zobaczyć jak prezentuje się aktualna karta walk tegorocznej WrestleManii:

WWE Universal Championship Match

  • Roman Reigns (c) vs Edge

WWE Championship Match

  • Bobby Lashley (c) vs Drew McIntyre

SmackDown Women’s Championship Match

  • Sasha Banks (c) vs Bianca Belair

RAW Tag Team Championship Match

  • The New Day (c) vs AJ Styles & Omos

Więcej o wrestlingu przeczytasz na MyWrestling.com.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.