Szalony trening przed kolejną walką. Youtuber już zniszczył w ringu jednego rywala [WIDEO]

Takich przygotowań do walki nie ogląda się często! Jake Paul, przygotowujący się do pojedynku z Benem Aksrenem, postanowił... przeciągnąć wóz strażacki. Nagranie z szalonego treningu zamieścił w mediach społecznościowych.

Jake Paul zabłysnął w mediach społecznościowych nagraniem z szalonego treningu. Popularny youtuber postanowił... przeciągnąć wóz strażacki. Nagranie na jego Instagramie widziało już ponad milion osób. - Ben Askren właśnie je Oreo. 17 kwietnia, nokaut w 1. rundzie - napisał, publikując nagranie.

Zobacz wideo

Martyn FordGigant z KSW: Kontrakt został podpisany, walka jest już pewna

Pod jego wpisem natychmiast się komentarze jego obserwujących. "Tryb bestii", "Co za maszyna". Inni zwrócili uwagę, że ktoś zapewne pomagał mu, pchając wóz z tyłu.

Jake Paul przygotowuje się do walki, w formule bokserskiej, z Benem Aksrenem, który ma w swojej karierze występy w UFC. W największej federacji sportów walki stoczył trzy walki - w debiucie wygrał z Robbiem Lawlerem. Później jednak nastąpiły dwie porażki - z Jorge Masvidalem i Demianem Maią. Po tej porażce postanowił zakończyć profesjonalną karierę.

Jake Paul to jeden z najbardziej popularnych youtuberów na świecie. Jego filmiki śledzi ponad 20 milionów ludzi. Ostatnio zadebiutował na ringu i podczas gali Mike Tyson - Roy Jones Jr, znokautował byłą gwiazdą NBA Nate'a Robinsona w bardzo efektownym stylu.

 

MMA to brutalne walki w klatce. W wersji Fame MMA walka jest bardziej amatorska.Ekspert chce zakazać MMA! Sprawą zajmuje się parlament. "To dziwne, że BBC zwiększa znaczenie tego sportu"