"Bombardier" pokazał swoje umiejętności. "Pudzian" może to wykorzystać [WIDEO]

Najbliższy przeciwnik Mariusza Pudzianowskiego, Serigne Ousmane Dia, zaprezentował polskim fanom swoje umiejętności stójkowe na worku. W najbliższą sobotę ta dwójka zmierzy się ze sobą w walce wieczoru na gali KSW 59.

15 lutego 2021 roku federacja KSW poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych, że najbliższym rywalem Mariusza Pudzianowskiego będzie, pochodzący z Senegalu, Serigne Ousmane Dia. – Mój najbliższy rywal jest zapaśnikiem i trzeba będzie uważać, żeby mnie nie obalił. Jak się na mnie położył, to mamo ratuj – mówił Polak w wywiadzie dla "Polsatu Sport".

Zobacz wideo Weteran UFC zawalczy na FAME MMA. "Wybiłem mu z głowy prawdziwy sport"

"Bombardier" zaprezentował swoje umiejętności stójkowe na worku

Po niemal półtorarocznej przerwie do klatki powraca Mariusz Pudzianowski. Ze względu na dużą różnicę wagową między nim, a "Bombardierem", walka została zakontraktowana bez limitu wagowego. "Pudzian" w wywiadach podkreślał, że liczy na walkę na nogach i chce uniknąć konfrontacji w parterze.

Serigne Ousmane Dia opublikował na Instagramie wideo ze swojego treningu. Zawodnik MMA zaprezentował swoje umiejętności stójkowe na worku. Można zauważyć, że stójka w jego wykonaniu nie jest dynamiczna i różnorodna, i brakuje w niej siły. Zatem możemy założyć, że boksowanie nie jest najmocniejszą stroną Senegalczyka. 

Walka Mariusza Pudzianowskiego (13-7, 8 KO) z Serignem Ousmane Dią (2-0, 2 KO) odbędzie się 20 marca 2021 roku w walce wieczoru na gali KSW 59.