"Popek" pokazał rękę po operacji. "Tak wygląda mój ostatni sparing"

Paweł "Popek" Mikołajuw po raz pierwszy pokazał fanom swoją rękę po operacji. Raper doznał poważnej kontuzji przed ostatnią galą Fame MMA 9. "Popek" miał się na niej zmierzyć z "Kizo" w walce wieczoru.

"Niestety, Paweł Popek Mikołajuw doznał wieloodłamowego złamania kości śródręcza" - czytaliśmy w oficjalnym oświadczeniu na Instagramie Fame MMA. Kontuzja "Popka" wywołała spore poruszenie w mediach społecznościowych. Starcie 42-latka z Patrykiem "Kizo" Wozińskim miało być walką wieczoru gali Fame MMA 9. 

Zobacz wideo Weteran UFC zawalczy na FAME MMA. "Wybiłem mu z głowy prawdziwy sport"

"Popek" pokazał rękę kilka dni po operacji! "Sport to zdrowie"

- Jak widzicie, tak wygląda mój ostatni sparing. Sport to zdrowie, ale wrócę silniejszy. Jak kogoś pier****e, to go zabiję - powiedział żartobliwie Paweł "Popek" Mikołajuw na swoim Instagramie. 

 

Paweł Mikołajuw przeszedł operacją w minioną środę (10 marca). Początkowo media informowały, że rehabilitacja "Popka" może potrwać nawet do sześciu tygodni. To oznacza, że "Popek" nie wystąpi na gali Fame MMA 10, która zaplanowana została na 17 kwietnia. W walce wieczoru zawodnika zastąpił Jacek "Arab" Gabryś, który zmierzył się z "Kizo" na zasadach bokserskich

KSW 47. Norman Parke po walce z Borysem MańkowskimWeteran UFC zawalczy na FAME MMA. "Wybiłem mu z głowy prawdziwy sport"

Mimo odwołania ostatniej walki "Kizo" oznajmił, że wciąż jest otwarty na propozycję starcia z "Popkiem" po tym, jak 42-latek wróci do zdrowia. Obaj zawodnicy być może zmierzą się na gali Fame MMA 11, która według wstępnych założeń ma się odbyć we wrześniu 2021 roku. Na kwietniowej edycji również nie zabraknie znanych osób. W walce wieczoru Fame MMA 10 wystąpi były zawodnik UFC, Norman Parke. Zawodnik MMA stanie naprzeciwko Kasjusza "Don Kasjo" Życińskiego. 

Więcej o: