Błachowicz spotkał się po swojej walce z legendą UFC. Jest nagranie zza kulis [WIDEO]

Filmik przedstawiający kulisy gali UFC 259 ujawnił spotkanie Jana Błachowicza z legendą MMA i UFC Chabibem Nurmagomiedowem po walce Polaka. Rosjanin powiedział Błachowiczowi, dlaczego pokonał Israela Adesanyę.

Na kanale UFC na YouTube ukazał się fragment materiału zza kulis gali UFC 259: The Thrill and the Agony. Poza fragmentami z walki Jana Błachowicza z Israelem Adesanyą i po zwycięstwie Polaka, widać także choćby jak przebiegło jedno ciekawe spotkanie po rozstrzygnięciu pojedynku. 

Zobacz wideo Błachowicz przerywa milczenie ws. szefa UFC. "Mieli wielki plan, a Polak go zniszczył"

Wyjątkowe spotkanie Błachowicza po walce. Legenda wskazała mu, czemu wygrał

- Dzięki za wsparcie, bardzo to sobie cenię - powiedział Błachowicz, gdy zobaczył, że za kulisami czeka na niego Chabib Nurmagomiedow, legenda MMA i mistrz UFC w wadze lekkiej, który zakończył karierę po gali UFC 254 w październiku zeszłego roku. - Świetna walka, wiesz czemu ją wygrałeś? Obalenie, obalenie do zapasów, a zapasy to siła! - mówił Polakowi.

 

Taylor Lapilus zawalczy dla FENWygrywał w UFC, teraz będzie walczył w polskiej federacji. Hitowy transfer!

Błachowicz uścisnął się jeszcze z Nurmagomiedowem i powiedział mu, że oglądał wiele jego walk. Ten życzył mu jeszcze powodzenia i Polak poszedł odpocząć po walce. W kolejnej scenie trzyma jeszcze butelkę whisky, którą dostał od "bossa", czyli prawdopodobnie Dany White'a. - Otworzymy ją później - stwierdził Błachowicz. 

Serigne Ousmane Dia 'Bombardier'Sztos! Kibice zachwyceni przed walką Pudziana z Bombardierem [WIDEO]

Błachowicz za wygraną z Adesanyą zarobił ponad pół miliona dolarów

Według zagranicznych mediów za wygraną walkę z Israelem Adesanyą (20-1) Jan Błachowicz (28-8) zarobił aż 540 tysięcy dolarów. A do tego mogą dojść jeszcze nieujawnione premie oraz wpływy ze sprzedaży pay-per-view. Zdaniem serwisu thesportsdaily.com to najwyższa gaża Polaka w historii jego występów w UFC, choć to nie powinno nikogo dziwić, bo Błachowicz bronił mistrzowskiego pasa.

Jan BłachowiczWyciekły zarobki Błachowicza za ostatnią walkę. "Mógłbym nic nie robić"

Więcej o: