Błachowicz w świetnym nastroju. Tańczy przed walką z Israelem Adesanyą [WIDEO]

Wszystko wskazuje, że Jan Błachowicz jest w świetnym nastroju. Właśnie pokazał na Instagramie próbkę swoich tancerskich umiejętności.

Jan Błachowicz miał rozpocząć tarcze z trenerem Robertem Złotkowskim, ale nagle z głośników poleciała Irene Cara i jej utwór "Flashdance What A Feeling". Nie było wyjścia. Mistrz UFC zaczął tańczyć do piosenki, czym rozbawił swoją partnerkę i menedżerkę Dorotę Jurkowską.

 
Zobacz wideo Gamrot analizuje walkę Błachowicza. „Szybkość będzie po stronie Israela, ale Janek ma więcej argumentów”

Jan Błachowicz i Israel AdesanyaGamrot analizuje walkę Błachowicza. "Szybkość będzie po stronie Israela, ale Janek ma więcej argumentów" [WIDEO]

Jan Błachowicz przed historyczną walką

Jan Błachowicz stanie się legendą UFC, ale musi pokonać Israela Adesanyę, mistrza wagi średniej. Ta sztuka nie udała się nikomu wcześniej. 31-letni Nigeryjczyk stoczył 20 walk i wszystkie wygrał. Teraz marzy, by zostać mistrzem dwóch kategorii wagowych. W niedzielę o świcie zmierzy się z Błachowiczem (27-8), czempionem dywizji półciężkiej - do 93 kg. Teoretycznie, przewaga siły i warunków fizycznych jest  po stronie Polaka. Adesanya bazuje zaś na niesamowitej szybkości, precyzji ciosów i zasięgu ramion (203 cm).

- Największym jego atutem jest inteligencja ringowa. Israel walczy bardzo mądrze. Raczej nie decyduje się na szaleńcze wymiany. Nie ryzykuje, tylko sprytnie punktuje rywali, co świetnie uwypukliła wygrana walka z Yoelem Romero. Hipnotyzuje rywali, potrafi ich uśpić i zaatakować w najmniej oczekiwanym momencie - mówi Sport.pl Andriej Mołczanow, dziewięciokrotny mistrz świata w tajskim boksie i były trener Polaka.

KSW 47. Norman Parke po walce z Borysem MańkowskimWeteran UFC zawalczy na FAME MMA. "Wybiłem mu z głowy prawdziwy sport"

Więcej o: