Gala FAME MMA 9. Gdzie i kiedy oglądać? Kto będzie walczył? [TRANSMISJA, STREAM]

Już w sobotę 6 marca odbędzie się gala FAME MMA 9. Wydarzenie to wzbudza jak zawsze wiele emocji i kontrowersji. Gdzie i kiedy oglądać gale? Transmisja TV, stream online.

Już w najbliższą sobotę 6 marca będziemy świadkami dziewiątej gali organizacji FAME MMA. Kontrowersyjna federacja mieszanych sztuk walki wzbudza cały czas sporo emocji. Całą gamę freak-fightowych pojedynków i barwnych postaci z zainteresowaniem obserwuje coraz więcej ludzi. Karta walk na najbliższej gali zapowiada się niezwykle interesująco. Głównymi bohaterami będą między innymi raper "Kizo", Sylwester Wardęga czy partnerka pięściarza Artura Szpilki, Kamila Wybrańczyk. 

Zobacz wideo Kulisy ostatniej walki Marcina Najmana! Powiedział dość

Główny bohater gali "Popek" nie wystąpi z powodu kontuzji. Co wydarzy się w oktagonie na gali FAME MMA 9? 

Początkowo w walce wieczoru na FAME MMA 9 zmierzyć się mieli słynni raperzy "Popek" i "Kizo". Niestety pierwszy z nich w tym tygodniu złamał rękę podczas treningu i nie będzie mógł wejść do oktagonu. - Paweł "Popek" Mikołajuw doznał kontuzji - wieloodłamowego złamania kości śródręcza i nie zawalczy na FAME MMA 9 w walce wieczoru z Patrykiem "Kizo" Wozińskim - czytamy w oficjalnym komunikacie FAME MMA. Całe szczęście federacji szybko udało się znaleźć odpowiednie zastępstwo. Chętnych do walki z "Kizo" było wielu, ale ostatecznie padło na rapera Gabriela "Araba" Al-Sulwiego, który ma już doświadczenie w sztukach walki i występował także na FAME MMA. Na poprzedniej, ósmej gali FAME MMA pokonał Pawła Tyburskiego. 

W drugiej walce wieczoru zobaczymy pojedynek dwóch youtuberów - Sylwestra Wardęgi i Kacpra Błońskiego. Dla pierwszego z nich będzie to debiut w oktagonie, a dla drugiego będzie to drugi pojedynek. Na gali FAME MMA 8 Błoński pokonał również youtubera Marcina Dubiela. Na gali zadebiutuje także partnerka pięściarza Artura Szpilki, Kamila Wybrańczyk, która zmierzy się nieco bardziej doświadczoną "Zusje" znaną wcześniej jako Luxuria Astaroth. 

FAME MMA 9 - karta walk

  • Patryk "Kizo" Woziński vs Gabriel "Arab" Al-Sulwi
  • Sylwester Wardęga vs Kacper "Blonsky" Błoński
  • Jakub Kubańczyk Flas vs Marcin Malczyński
  • Paweł “Ponczek” Sikora vs Patryk "paTrykos" Domke
  • Kamila "Zusje" Smogulecka vs Kamila "Kamiszka" Wybrańczyk
  • Karolina "Way of Blonde" Brzuszyńska vs Anna Andrzejewska
  • Jakub "Kuba Post" Postaremczak vs Mikołaj “VanDal” Rdzanek
  • Krystian “Krycha” Wilczak vs Patryk „Mortalcio” Baran
  • Mariusz "Hejter" Słoński vs Filip Zabielski
  • Oleh "Oleg" Riaszeńcew vs Patryk “Ryba” Karaś

Gala FAME MMA 9. Gdzie i kiedy oglądać?

Gala FAME MMA 9 odbędzie się w sobotę 6 marca. Rozpoczęcie planowane jest na godzinę 20. Transmisja dostępna będzie tylko w systemie PPV. 

Więcej o: