Ostatnie chwile Błachowicza przed walką z Adesanyą. Narzeczona Polaka zdradza jego sekret

Godziny dzielą nas od walki Jana Błachowicza z Israelem Adesanyą na gali UFC 259. Na oficjalnym kanale UFC na YouTubie możemy zobaczyć, jak Polak spędza ostatnie chwile przed walką. Dowiadujemy się także, że jest fatalnym tancerzem.

W filmie UFC 259 Embedded: Vlog Series oglądamy ostatnie treningi i przygotowania głównych bohaterów gali do swoich występów. Widzimy też Chabiba Nurmagomiedowa, który przybył do Las Vegas na walkę Islama Machaczewa z Drew Doberem.

Zobacz wideo Gamrot analizuje walkę Błachowicza. „Szybkość będzie po stronie Israela, ale Janek ma więcej argumentów”

Polskich kibiców najbardziej elektryzuje oczywiście starcie mistrza świata w kategorii półciężkiej, Jana Błachowicza, z mistrzem wagi średniej, Israelem Adesanyą. Dla Polaka to będzie pierwsza obrona pasa mistrzowskiego. W filmie widzimy, jak Błachowicz przygotowuje się do walki w UFC Performance Institute w Las Vegas. Podczas rozmowy Polak był w dobrym humorze.

- Wystarczy na dzisiaj. Właśnie skończyliśmy nasz tajny trening. Sekretne ćwiczenia, specjalne taktyki – uśmiechał się Błachowicz – Wrócimy do naszych pokoi, zagramy w jakieś gry, obejrzymy filmy – mówił. Chwilę po tym pokazał na telefonie zdjęcie, na którym widać jego przyjaciela, Sebastiana Kurka, który właśnie został ojcem – Sebastian, gratulacje! – powiedział Błachowicz.

"Jest okropny!"

W Las Vegas Błachowiczowi towarzyszy jego narzeczona – Dorota Jurkowska. Przed kamerą zdradziła jeden z sekretów polskiego wojownika, a mianowicie fakt, że jest on fatalnym tancerzem. W przeciwieństwie do Jurkowskiej, o której dowiadujemy się, że była profesjonalną tancerką.

- Ona zawsze próbuje tańczyć jak profesjonalistka, a ja pijany robię dziwne rzeczy. Nie możemy ze sobą tańczyć – opowiada Błachowicz.

- Jest znakomitym fighterem. Jednym z najlepszych na świecie. Ale jest okropnym tancerzem. Okropnym! – śmiała się Jurkowska.

Na koniec kamera śledziła Błachowicza, kiedy ten przechodził obok galerii sław UFC. - Może moje zdjęcie tu kiedyś zawiśnie? – zastanawiał się Polak.

Kamera kanału UFC odwiedziła także rywala Błachowicza, Israela Adesanyę. Ten był skupiony na swoim treningu. Nakręcając się w pewnym momencie zaczął "szczekać" do kamery.

 

Walka Jana Błachowicza z Israelem Adesanyą odbędzie się w nocy z soboty na niedzielę.

Więcej o:
Copyright © Agora SA