Mariusz Pudzianowski zdradził, jak wygląda jego dieta. "Taki konkretny, solidny obiadek"

Ilość kalorii starczy na co najmniej dwóch dorosłych mężczyzn! Mariusz Pudzianowski zdradza, jak wyglądają jego posiłki w ciągu dnia. - Pora doładować zaraz jedzonka, ale jeszcze muszę sobie doładować trzy nie za duże steki - mówi w materiale zawodnik MMA.

Mariusz Pudzianowski opublikował nagranie inne niż dotychczas. W większości przypadków materiału 44-latka były odpowiedziami na tematy poruszone przez kibiców. Tym razem zawodnik MMA postanowił zdradzić, jakie posiłki przyjmuje w ciągu jednego dnia. Ilość kalorii jest zadziwiająca! Oprócz przygotowanej diety Pudzian dorabia sobie swoje potrawy.

Zobacz wideo "Przygoda Pudzianowskiego może się skończyć pod siatką". Analiza Janikowskiego

Mariusz Pudzianowski zaskakuje ilością jedzenia! "Futruje w taki dzień obiadkowy"

Warto zaznaczyć, że ilość wymienionych przez Pudzianowskiego kalorii pięciokrotny Mistrz Świata Strongman przyjął w "dzień regeneracyjny", wolny od ćwiczeń. - Taki konkretny, solidny obiadek. Jak mówiłem, 5-6 tysięcy kalorii. Ogólnie dziennie [przyjmuję] od 4,5 do 6 tysięcy. Futruje w taki dzień obiadkowy - przyznaje. 

 

Korzystając z okazji, Mariusz Pudzianowski wyszedł z inicjatywą do młodych zawodników, zdradzając im, czego nie może zabraknąć w ich codziennej diecie. - Chłopaki mówię: magnez i potas ładować garściami. Organizm nasyca się pięć dni - doradza "Pudzian", który oznajmia także, że korzysta z przedtreningówek, aby pobudzić organizm do pracy. 

Bombardier"Bombardier" wysłał wiadomość do Polaków przed walką z Pudzianem. "Witaj Polsko"

Obecnie Mariusz Pudzianowski jest w trakcie przygotowań do walki na gali KSW 59, która odbędzie się 20 marca 2021 r. Rywalem Polaka będzie Senegalczyk, zwany także "Bombardierem". Serigne Ousmane Dia ma na koncie ma dwie walki w MMA, które kończył, wygrywając przez nokauty. Wcześniej swoją renomę budował w senegalskich zapasach. Przeciwnik "Pudziana" waży aż 140 kg, czyli około 15 kg więcej niż Polak.