Kto zastąpi "Popka" na gali Fame MMA 9? Federacja nie narzeka na brak ofert

Paweł "Popek" Mikołajuw oficjalnie wypadł z walki wieczoru na gali Fame MMA 9 z powodu złamania ręki. Wciąż nie wiadomo z kim zmierzy się Patryk "Kizo" Woziński, jednak na brak chętnych władze federacji nie mogą narzekać. Odezwał się m.in. Norman Parke.

"Niestety, Paweł POPEKMikołajuw doznał kontuzji - wieloodłamowego złamania kości śródręcza" - czytamy na Instagramie federacji Fame MMA. Mimo to Patryk "Kizo" Woziński wystąpi na najbliższej gali Fame MMA 9. "Od wczoraj intensywnie szukamy Od wczoraj intensywnie szukamy nowego przeciwnika dla Kizo. Dostaliśmy kilkanaście propozycji. Są to bardzo ciekawe zestawienia. Prowadzimy aktualnie rozmowy z pięcioma potencjalnymi przeciwnikami" - dodano w poście informacyjnym.

Zobacz wideo Kulisy ostatniej walki Marcina Najmana! Powiedział dość

Walka wieczoru Fame MMA 9? Z kim zmierzy się Patryk "Kizo" Woziński?

Kontuzja "Popka" wywołała spore poruszenie w mediach społecznościowych. Chęć walki z "Kizo" wykazało wielu zawodników związanych ze sportami walki. Jednym z nich jest Norman Parke, który przy okazji ostatniej konferencji prasowej Fame MMA został ogłoszony jako jeden z uczestników walki wieczoru na kwietniowej gali. Były zawodnik UFC i KSW zmierzy się z Kasjuszem "Don Kasjo" Życińskim.

 

- Jeżeli Popek złamał rękę, może Kizo chciałby się sprawdzić, by uratować walkę wieczoru. Obiecuję, że nie zrobię ci zbyt dużej krzywdy - napisał w swojej relacji na Instagramie Norman Parke. Według oficjalnych informacji władz federacji, najpóźniej w czwartek fani poznają nowego przeciwnika "Kizo". 

Kolejnymi chętnymi do stoczenia pojedynku na gali Fame MMA 9, mimo krótkiego czasu na przygotowania, są między innymi Paweł "Trybson" Trybała, która jest zawodnikiem Fight Exclusive Night czy Paweł Dziuba, który walczył w organizacjach GROMDA oraz Babilon MMA. W mediach społecznościowych zgłosił się również znany już przez Fame MMA Łukasz Lupa, który przegrał w drugiej odsłonie z Kamilem “Kasti” Stępińskim. Zrewanżował się natomiast na gali Fame MMA 7, gdzie już w pierwszej rundzie znokautował Marcina "Mielonidasa" Makowskiego. 

Gala FAME MMA 9 odbędzie się już w sobotę 6 marca. W drugiej walce wieczoru zmierzą się youtuberzy Kacper "Blonsky" Błoński i Sylwester Wardęga. Transmisja będzie dostępna w systemie PPV.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.