Poważne problemy "Popka"! Walka z "Kizo" na FAME MMA odwołana

Jak informuje portal mma.pl Paweł "Popek" Mikołajuw nie wystąpi na gali FAME MMA 9. Jego przeciwnikiem miał być raper Patryk "Kizo" Woziński.

Gala FAME MMA 9 zbliża się wielkimi krokami. W ostatnią niedzielę odbyła się konferencja prasowa, która jak zawsze była bardzo burzliwa i nie obyło się bez awantur. Doszło do spięcia bohaterów gali "Krychy" i "Kuby Posta". Krewkich zawodników musiała rozdzielić ochrona. Gali jak zawsze towarzyszą emocje i niemałe kontrowersje, które przekładają się na duże zainteresowanie widzów. Zwłaszcza walką wieczoru, ale jak informuje portal mma.pl, może się ona nie odbyć!

Zobacz wideo Kulisy ostatniej walki Marcina Najmana! Powiedział dość

screen YouTubeAwantura na konferencji FAME MMA! Interweniowała ochrona. "Bardzo łatwo cię podpalić" [WIDEO]

Popek nie wystąpi na FAME MMA 9? Problemy z walką wieczoru

W walce wieczoru FAME MMA 9 Paweł "Popek" Mikołajuw miał się zmierzyć z Patrykiem "Kizo" Wozińskim. Obaj raperzy mają już na swoim koncie występy  w organizacji FAME MMA. Mikołajuw na FAME MMA 7 pokonał Damiana Zduńczyka, a Woziński na FAME MMA 4 przegrał z Marcinem Makowskim. "Popek" na pewno jest bardziej doświadczony od swojego przeciwnika, ponieważ toczył walki nie tylko dla tej organizacji. Czterokrotnie pojawił się na karcie walk KSW, gdzie walczył między innymi z Mariuszem Pudzianowski czy Robertem Burneiką. 

Teraz wszystko wskazuje na to, że walki może nie być. Jak podaje portal mma.pl "Popek" miał doznać poważnej kontuzji ręki. Dokładnie mówi się o złamaniu z przemieszczeniem, a to skutkowałoby na pewno bardzo długą przerwą zawodnika. Jest to o tyle szokująca informacja, że Mikołajuw był obecny jeszcze niedawno na konferencji prasowej. Organizacja FAME MMA nie potwierdziła  jeszcze oficjalnie tej informacji, więc ciężko spekulować kto mógłby zawalczyć z "Kizo" w zastępstwie za "Popka".

KSW 43. W trzeciej walce pokazali się doświadczeni zawodnicy: Norman Parke i Łukasz Chlewicki. Walkę wygrał Parke jednogłośną decyzją sędziów. Na koniec zafundował Chlewickiemu potężną serię ciosów, co przypieczętowało jego zwycięstwoByły zawodnik UFC i KSW zawalczy na FAME MMA! Rywalem pogromca Marcina Najmana

Gala FAME MMA 9 odbędzie się już w sobotę 6 marca. W drugiej walce wieczoru zmierzą się youtuberzy Kacper "Blonsky" Błoński i Sylwester Wardęga. Transmisja będzie dostępna w systemie PPV.

Więcej o: