Awantura na konferencji FAME MMA! Interweniowała ochrona. "Bardzo łatwo cię podpalić" [WIDEO]

Już w najbliższą sobotę (6.02) odbędzie się FAME MMA 9. Na konferencji prasowej przed galą nie zabrakło emocji. Krycha zaatakował Kubę Posta!

Gala FAME MMA 9 zbliża się wielkimi krokami. W sobotę 6 marca popularni influencerzy i celebryci po raz kolejny pokażą swoje umiejętności w klatce. FAME MMA zawsze towarzyszą wielkie emocje i napięcie jest ogromne. Pomiędzy rywalami często dochodzi do scysji i wstępy do pojedynków odbywają się już na konferencji prasowej. Nie inaczej było tym razem. 

Zobacz wideo Kulisy ostatniej walki Marcina Najmana! Powiedział dość

KSW 43. W trzeciej walce pokazali się doświadczeni zawodnicy: Norman Parke i Łukasz Chlewicki. Walkę wygrał Parke jednogłośną decyzją sędziów. Na koniec zafundował Chlewickiemu potężną serię ciosów, co przypieczętowało jego zwycięstwoByły zawodnik UFC i KSW zawalczy na FAME MMA! Rywalem pogromca Marcina Najmana

Zadyma przed galą FAME MMA 9. Krycha rzucił się na Kubę Posta!

Konferencja prasowa przed galą FAME MMA 9 odbyła się w niedzielę 28 lutego. Podczas niej doszło do poważnej zadymy między bohaterami najbliższej gali. Krystian "Krycha" Wilczak rzucił się w pewnym momencie na Jakuba "Kubę Posta" Postaremczaka. Co ciekawe obaj panowie nie będą ze sobą walczyli w sobotę. Krycha zmierzy się z Patrykiem "Mortalcio" Baranem, a Kuba Post z "Mikołajem "Vandalem" Rdzankiem. 

Panowie siedzieli jednak tuż obok siebie podczas niedzielnego spotkania z dziennikarzami. Post nie szczędził uszczypliwości siedzącemu obok Wilczakowi. Krycha nie wytrzymał w pewnym momencie i rzucił się na Postaremczaka. Obu zawodników musiała rozdzielać ochrona i od razu po tym zostali posadzeni z daleka od siebie. - Bardzo łatwo cię podpalić strasznie, wiesz? - rzucił po awanturze debiutujący w FAME MMA Post. Dla Krychy będzie to już czwarta walka w organizacji FAME. Jak na razie jego bilans dwa zwycięstwa i jedna porażka. 

 

Fame MMA 9 - karta walk

  • 1. Patryk "Mortalcio" Baran – Krystian "Krycha" Wilczak
  • 2. Patryk "Ryba" Karaś – Oleh "Oleh" Riashentsev
  • 3. Karolina "Way of Blonde" Brzuszczyńska – Anna Andrzejewska
  • 4. Mariusz "Hejter" Słoński – Filip Zabielski
  • 5. Patryk "Patrykos" Domke – Paweł "Ponczek" Sikora
  • 6. Jakub "Kuba Post" Postaremczak – Mikołaj "Vandal" Rdzanek
  • 7. Kamila "Kamiszka" Wybrańczyk – "Zusje"
  • 8. Jakub "Kubańczyk" Flas – Marcin Malczyński
  • 9. Sylwester Wardęga – Kacper "Blonsky" Błoński (druga walka wieczoru)
  • 10. Patryk "Kizo" Woziński – Paweł "Popek" Mikołajuw (walka wieczoru)

Mariusz PudzianowskiAle bestia! Pudzianowski ma nowego lokatora. Jest większy od niego