Znany trener chwali galę Najmana. "Bez szamba i gó..a", "Podziękowania dla Salety"

- Można zrobić frikową galę o sporej oglądalności, normalnie, na wesoło, kulturalnie, bez patologii - napisał o gali MMA-VIP trener sportów walki Mirosław Okniński. Przy okazji pochwalił za występ Marcina Najmana.

Pierwsza gala MMA-VIP odbyła się w sobotę. W walce wieczoru Marcin Najman zmierzył się z Szymonem "Taxi Złotówą" Wrześniem. W swojej pożegnalnej walce w zawodowej karierze Najman przegrał przez TKO w drugiej rundzie.

Zobacz wideo Marcin Najman: Byłem za wolny, za ciężki i przede wszystkim za stary

Okniński pochwalił organizację gali MMA-VIP. "Lepsza od FAME MMA"

Galę MMA-VIP skomentował jeden z najpopularniejszych trenerów w polskim MMA Mirosław Okniński. 50-latek mówił o gali dobrze i komplementował Najmana za organizację. Oberwało się federacji FAME MMA.

– Marcin wygrał zdecydowanie pierwszą rundę, a w drugiej został trafiony. Taki to jest sport. Wielkie podziękowania dla Przemysława Salety, wiele pomógł w promocji gali Najmana. Czekam z niecierpliwością na drugą galę. Pierwsza była wyśmienita – gala frikowa bez szamba i gó..a, które wylewa się na FAME MMA. Można zrobić frikową galę o sporej oglądalności, normalnie, na wesoło, kulturalnie, bez patologii. Cieszę się, że poparłem projekt wbrew radom znajomych. Brawo, Marcin. Super gala – napisał trener na Facebooku.

Marcin Najman zdradził po zakończeniu pojedynku, że wróci do klatki, jeśli otrzyma ofertę walki wartą 500 tys. złotych. 41-latek dodał, że stara się o pozwolenie na broń i będzie zajmował się sportami strzeleckimi.

Więcej o: