Marcin Najman toczy ostatnią walkę. Gdzie i o której oglądać galę MMA-VIP? Stream online

13 lutego 2021 roku odbędzie się pierwsza gala MMA-VIP, na której swoją ostatnią walkę w roli zawodnika MMA stoczy Marcin Najman. Gdzie i kiedy ją obejrzeć? Stream online.

MMA-VIP to gala, na której przeciwko sobie będą walczyć zawodnicy mieszanych sztuk walki oraz gwiazdy polskiego show-biznesu. To właśnie na niej swoją ostatnią walkę w karierze zawodniczej ma stoczyć Marcin Najman. Jego przeciwnikiem w walce wieczoru będzie Szymon "Taxi Złotówa" Wrzesień.

Zobacz wideo Saleta: Najman jest tchórzem i szkodnikiem. Powinien być wykluczony

MMA-VIP. Znamy kartę walk pierwszej edycji gali

Gala MMA-VIP została stworzona przez Marcina Najmana. Udział w tym wydarzeniu będą brali udział zawodnicy MMA, byli zawodowi bokserzy, gwiazdy polskiego show-biznesu, ale też… żużlowcy. Edward Mazur zawalczy na pierwszej edycji gali MMA-VIP z Dominikiem Tymanem. Na gali miały odbyć się dwa pojedynki z udziałem kobiet, natomiast wycofano je ze względu na kontuzje. Z występu na MMA-VIP zrezygnowała Izabela Badurek i Ewa Piątkowska.

Podczas gali będzie walczyć dwóch doświadczonych bokseróww zawodowych - Marcin Rekowski oraz Przemysław Opalach. Poza tym pojedynek w formule MMA stoczą dwaj trenerzy personalni: Adrian Cios oraz Tomasz "Fit Dzik" Łomnicki. Z kolei uczestnik programu "Rolnik szuka żony", Mateusz Kisiel, zmierzy się z menadżerem sportowym Sebatianem Troniną.

Karta walk MMA-VIP:

  • Marcin Najman vs. Szymon "Taxi Złotówa" Wrzesień
  • Marcin Rekowski vs. Patryk Kowoll
  • Edward Mazur vs. Dominik Tyman
  • Przemysław Opalach vs. Konrad Cyranowski
  • Adrian Cios vs. Tomasz "Fit Dzik" Łomnicki
  • Mateusz Kisiel vs. Sebastian Tronina
  • Krystian Rosa vs. Adrian Sulikowski

Gdzie i kiedy obejrzeć MMA-VIP?

Gala MMA-VIP rozpocznie się 13 lutego 2021 roku o godzinie 19:30. Transmisja będzie dostępna wyłącznie w systemie pay-per-view, za który trzeba zapłacić 19,95 zł. Cała gala będzie do obejrzenia na stronie internetowej beecast.tv. Galę poprowadzi dziennikarz Canal+Sport, Edward Durda.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.