Powrót "Pudziana" do klatki! Znamy pierwsze szczegóły marcowej gali KSW!

Mariusz Pudzianowski wraca do klatki KSW po wielomiesięcznej przerwie! "Pudzian" wystąpi podczas gali KSW 59, podobnie jak Antun Racić, mistrz federacji w wadze koguciej.

To dwa pierwsze nazwiska ujawnione przez organizatorów. Gala KSW 59 została zapowiedziana na 20 marca 2021 roku. Nie znamy jeszcze przeciwnika Mariusza Pudzianowskiego i Antuna Racicia.

Zobacz wideo Legia jest oszczędna na rynku transferowym. "Musi czekać na okazje"

Mariusz Pudzianowski powraca do klatki KSW! 

Ostatni raz Mariusz Pudzianowski walczył na gali KSW w listopadzie 2019 roku. Wówczas podczas KSW 51 przeprowadzonej w Zagrzebiu pokonał Erika Junę.

Co dalej z karierą Conora McGregora? Co dalej z karierą Conora McGregora? "Upadek? Jaki upadek? Chyba ktoś nie oglądał jego walki"

Następnie "Pudzian" miał wystąpić na wiosnę przeciwko Quentinowi Domingosowi, ale najpierw Polak nabawił się kontuzji, a później odwołano całą galę ze względu na epidemię koronawirusa

Chabib Nurmagomiedow kończy karieręChabib Nurmagomiedow wróci do sportu? Napisał: "Czekam na ofertę". I ją dostał

Gala KSW 59 już 20 marca 2021 roku

Racić walczy na galach KSW od 2017 roku. Jest aktualnym mistrzem w wadze koguciej, wygrał wszystkie sześć pojedynków, które dotychczas stoczył. W ostatniej walce przez jednogłośną decyzję pokonał Bruno Augusto dos Santosa w czasie KSW 57. 

Kownacki - Helenius. Adam Kownacki (z lewej) w pierwszej walce z Robertem HeleniusemNieoficjalnie: Poznaliśmy datę rewanżowego starcia Kownackiego z Heleniusem

Kolejne szczegóły gali KSW 59, która odbędzie się 20 marca, poznamy w najbliższych tygodniach, ale najprawdopodobniej ponownie odbędzie się w studiu telewizyjnym. To tak, jak KSW 58 w Łodzi, której rozstrzygnięcia poznamy podczas wieczornej gali w sobotę, 30 stycznia. 

Więcej o: