Chabib Nurmagomiedow wróci do sportu? Napisał: "Czekam na ofertę". I ją dostał

Chabib Nurmagomiedow, niepokonany mistrz wagi lekkiej UFC dostał niezwykle ciekawą ofertę. Chce go zatrudnić... trzecioligowy klub piłkarski z Rosji.

Pod koniec października ubiegłego roku Chabib Nurmagomiedow odniósł 29 zwycięstwo w karierze (29-0). Niepokonany mistrz wagi lekkiej UFC pokonał Justina Gaethjego (22-3). Tuż po walce Chabib zaczął płakać. - To była moja ostatnia walka. Dałem słowo mojej mamie, że kończę. A ja dotrzymuje słowa. Myślę, że zasłużyłem na odpoczynek - powiedział po walce.

Zobacz wideo Hitowa walka z udziałem Jana Błachowicza. "Najlepszy rodzaj zarobkowania"

Chabib Nurmagomiedow uderzył w Conora McGregora. Chabib Nurmagomiedow uderzył w Conora McGregora. "Tak to jest"

Nurmagomiedow zagra w Rosji?

W ostatnich tygodniach mówiło się, że Chabib Nurmagomiedow być może jednak wróci do walk MMA. - Czuję, że Chabib Nurmagomiedow wróci. Myślę, że osiągnie rekord 30-0 - powiedział Dana White, szef UFC w filmie opublikowanym przez "The Mac Life".

Dwa dni temu rosyjski trzecioligowiec z Rosji - FC Kamaz zaoferował Nurmagomiedowowi grę w klubie i namawia do wzięcia udziału w trzytygodniowym obozie przygotowawczym, który rozpocznie się 12 lutego. Na swoim profilu na Twitterze rosyjski klub napisał: Oferujemy Ci debiut w wielkim futbolu jako członka naszej drużyny.

W dodatku w piątek Chabib Nurmagomiedow na swoim profilu na Instagramie wrzucił wspólne zdjęcie z jednym z najlepszych obrońców świata - Holenderem Virgilem van Dijkiem. Wcześniej można było również zobaczyć jego posty ze zdjęciami z treningów piłkarskich. W żartach wspominał, że jego kolejnym celem w życiu będzie przemiana w piłkarza. 

 - Jestem wolnym agentem i gotowy do przyjmowania ofert. Przygotowuję się do swojego debiutu w wielkiej piłce nożnej, czekam na ofertę, rozważymy ją - pisał Nurmagomiedow tydzień temu na Twitterze.

 
Więcej o: