Marcin Najman chce kuriozalnej walki. Wskazał dodatkowych rywali

Marcin Najman obawia się, że jego najbliższy przeciwnik Szymon "Taxi Złotówa" Wrzesień może wycofać się z walki tuż przed galą MMA-VIP. Były zawodnik Fame MMA znalazł rozwiązanie na "strach" swojego oponenta.

Marcin Najman znalazł rozwiązanie dla "Taxi Złotówy", gdyby ten przestraszył się bezpośredniego starcia z Częstochowianinem. "El Testosteron" oznajmił, że pozwoli swojemu rywalowi dobrać jeszcze dwóch dodatkowych zawodników do drużyny. Najman w tym celu wskazał Piotra "Bonusa BGC" Witczaka oraz Dariusza "Lwa" Kazimierczuka.

Zobacz wideo Saleta: Najman jest tchórzem i szkodnikiem. Powinien być wykluczony

Marcin Najman chce walczyć przeciwko trzem rywalom. Wskazał byłych rywali

Gdyby na kilka dni przed walką na MMA-VIP Złotówa złapał cykora i chciał się wycofać (kontuzja, kaszelek) to oficjalnie oznajmiam, że zgadzam się aby wziął sobie do pomocy Bonusa i Lwa. Walki 1 vs 3 to żadna nowość

- napisał na swoim Facebooku Marcin Najman dodając nagranie wideo, w którym widać, jak przebiega starcie 1 vs 3.

Słowa napisane przez Marcina Najmana w mediach społecznościowych były odpowiedzią na wywiad, którego udzielił "Taxi Złotówa". - Widziałem, że Marcin Najman przestraszył się i szukał sposobu żeby go zdyskwalifikowali. Taka jest moja opinia - powiedział kilka dni temu w rozmowie z mma.pl odnosząc się do zachowania "El Testosterona" podczas gali Fame MMA 8. Częstochowianin został zdyskwalifikowany przez sędziów za kopnięcie Don Kasjo podczas walki, która miała się odbyć na zasadach bokserskich.

Gdzie i o której obejrzeć walkę Conora McGregora w UFC? Wielki rewanż. Transmisja TV, streamGdzie i o której obejrzeć walkę Conora McGregora w UFC? Wielki rewanż. Transmisja TV, stream

Gala, na której Najman zmierzy się z Szymonem Wrześniem zaplanowana jest na 13 lutego 2021 roku. - Skończy jak poprzednicy, czyli Lew i Bonus, tan degenerat też skoczyłby jak oni wszyscy, już miałem go w bocznej. Mam nadzieje, że przed samą walką się nie osrasz „Złotowa” i spotkamy się w klatce. Głupio by wyszło gdybym musiał zmieniać rywala... - napisał kilka dni temu.

Więcej o: