Niebywała walka w UFC! "Nigdy czegoś takiego nie widziałem" [WIDEO]

- Jestem najlepszym bokserem świata - krzyczał Max Holloway dostający serię ciosów od Calvina Kattara. Komentujący pojedynek, Daniel Cormier z uśmiechem odpowiedział: Nigdy czegoś takiego nie widziałem.

Max Holloway (bilans w MMA: 22-6-0) udanie powrócił do klatki UFC po dwóch przegranych starciach mistrzowskich. Popularny „Blessed” w spektakularny sposób w Etihad Arenie w Abu Dabi rozbił na dystansie pięciu rund Calvina Kattara (MMA 22-5-0) - czytamy na portalu mmarocks.pl.

Amerykanin był zdecydowanie lepszy i dominował przez całe starcie. Sędziowie jednogłośnie wskazali wygraną Hollowaya stosunkiem punktów 50-43, 50-43, 50-42.

Zobacz wideo Hitowa walka z udziałem Jana Błachowicza. "Najlepszy rodzaj zarobkowania"

Max Holloway śmiał się rywalowi w twarz

Podczas piątej rundy tego pojedynku doszło do niespotykanych i komicznych sytuacji podczas walki. Max Holloway po otrzymanym ciosie śmiał się, prowokował rywala, krzyczał do ludzi i komentującego walkę Daniela Cormiera (byłego pięciokrotnego mistrza USA i dwukrotnego olimpijczyka), że jest najlepszym bokserem na świecie.

Cormier powiedział z uśmiechem: Nigdy czegoś podobnego nie widziałem.

W karcie wstępnej gali wystąpił David Zawada. Polak po wyrównanym pojedynku przegrał przez niejednogłośną decyzję z Rosjaninem Ramazanem Emiejewem.

Warto również dodać, że była to pierwsza gala UFC w roku 2021. Po raz pierwszy na trybunach byli kibice.

Więcej o:
Copyright © Agora SA