Olbrzym z Wielkiej Brytanii nie żartuje! Chce podbić polską scenę. Niezwykła metamorfoza

Martyn Ford, olbrzym z Wielkiej Brytanii, przygotowuje się do debiutu w KSW i chce podbić polską scenę MMA. 38-latek przeszedł prawdziwą metamorfozę. Nie waży już 160 kilogramów i ciężko trenuje, żeby być w jak najlepszej formie podczas walki.
Zobacz wideo

204 cm wzrostu, 160 kg wagi i ponad 55 cm w bicepsie - tak jeszcze kilka miesięcy temu prezentował się Martyn Ford. Ale to koniec! Olbrzym z Wielkiej Brytanii solidnie wziął się za treningi i przeszedł prawdziwą metamorfozę. - Zrzucam wagę, aby zmaksymalizować moją wydajność. Teraz ważę 146 kilogramów, ale celuję w 140 - przyznał Ford.

 

Na razie nie wiadomo, kiedy i z kim Brytyjczyk stanie do walki, ale kontrakt z federacją KSW ma już podpisany. - Mam przed sobą długoterminowy kontrakt z KSW i zamknę usta wielu osobom. Wiele osób w to wątpiło. Pojawiło się wiele projektów, które miały u mnie pierwszeństwo, ale kontrakt został podpisany i walka jest pewna. Bądźcie czujni - oświadczył we wrześniu Ford.

Na co dzień Martyn Ford zajmuje się kulturystyką, a także bawi się w aktorstwo (wystąpił m.in. w ostatniej części "Undisputed" jako rywal Yuriego Boyki).

 

Z kim w KSW mógłby się zmierzyć Ford? 

Na pewno świetnie sprzedałaby się jego walka z Mariuszem Pudzianowskim, który przegrał dwa z ostatnich trzech pojedynków (z Szymonem Kołeckim i Karolem Bedorfem). Pokonał jedynie Erko Juna, który również mógłby być rywalem Forda.

Niesamowite duszenie w KSW Walka roku w KSW? Fenomenalne zakończenie "gilotyną" [WIDEO]

Pewne jest jedno, Ford przyciągnie do KSW nowych kibiców. Instagram kulturysty śledzi niemal trzy miliony fanów. Dla porównania Mariusz Pudzianowski ma 375 tysięcy obserwujących.

Więcej o: