Mariusz Pudzianowski zdradził, ile wyciska na klatę! Bez żadnej rozgrzewki [WIDEO]

Mariusz Pudzianowski pochwalił się na instagramie tym, ile bierze na klatę. Gwiazda KSW zapowiedziała też, jaki wynik zamierza wykręcić w najbliższych tygodniach.

Mariusz Pudzianowski oświadczył, że bez żadnej rozgrzewki podnosi 200 kg. - No i ostatnie podejście. Dwuseta. Ósma, dziewiąta seria. Bez rozgrzewki - mówi zawodnik KSW. I dodaje: - Jeszcze w styczniu chce dojść do 250 kg, bo więcej już nie podniosę - podkreśla 43-latek.

 

Imponujący wynik, ale z drugiej strony, to i tak o wiele mniej, niż Pudzianowski był w stanie podnosić, gdy był mistrzem świata w strong menach. Wówczas jego rekordem było 290 kg.

Zobacz wideo Owczarz: Myślałam, że pierwsza porażka będzie bardziej bolała

Wariactwo we Włoszech, ale jest wreszcie ratunek. Dobre informacje dla LewandowskiegoWariactwo we Włoszech, ale jest wreszcie ratunek. Dobre informacje dla Lewandowskiego

Co z karierą Pudzianowskiego w KSW?

Od debiutu Pudzianowskiego w MMA minęło już ponad dziesięć lat. I wszystko wskazuje, że jego przygoda w klatce już niedługo się zakończy. W listopadzie 2019 roku 43-latek pokonał Erko Juna, ale nie może być zadowolony ze swojej postawy. Zawalczył słabo i trudno teraz będzie mu dobrać odpowiedniego rywala. Ci, którzy należą do czołówki polskiej wagi ciężkiej, będą dla Pudziana za mocni. Z kolei klasyczny freak [tak w MMA określa się walczących celebrytów] może okazać się zbyt łatwym wyzwaniem. Najprawdopodobniej Pudzianowski wróci do klatki w marcu, ale wciąż nie wiadomo, kto będzie jego przeciwnikiem.

Royston DrentheByły piłkarz Realu, który miał grać w Polsce, wybrał Hiszpanię. Widać, że nie jest w najwyższej formie